Anna Rusowicz

Opis

Zachęcamy do spędzenia niezwykłego wieczoru z Anną Rusowicz, jedną z najwybitniejszych piosenkarek sceny retro w Polsce. Z okazji nadchodzącej płyty, zapowiedzianej na wiosnę 2024, zapraszamy na koncerty, na których usłyszymy najnowsze utwory i znane przeboje. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasie do epoki lat 60. i 70., która wciąż fascynuje.

Anna Rusowicz, laureatka czterech Fryderyków, już od dawna uchodzi za ikonę muzyki retro. Jej twórczość jest nie tylko lekka i pełna pogody ducha, ale charakteryzuje się także wyjątkowym poziomem artystycznym, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Aktualnie artystka pracuje nad nowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku. Płytę zapowiadają single „Tobie”, „Ciebie kochać chcę” i „Co się stało z naszą miłością”.

Na koncertach Anna Rusowicz zaśpiewa przedpremierowo materiał z nadchodzącego albumu, a także uwielbiane przeboje z poprzednich płyt. To będzie wieczór pełen emocji, nostalgii i przepięknej muzyki, którą można poczuć głęboko w sercu.

Nie przegap okazji i zobacz występ Anny Rusowicz na żywo, w trakcie którego muzyka i artystyczny talent łączą się w niezapomnianą podróż przez czas i dźwięki lat, które kochamy.

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.