Koncert życzeń - prowadzenie M. Szabłowska i P. Sztompke

Opis

4.8 / 5
19 ocen
Recenzje
Przygotujcie się na emocjonalną podróż przez najpiękniejsze wspomnienia, przeboje i piosenki, które towarzyszyły nam w najróżniejszych chwilach życia. Ten koncert to spotkanie z klasyką, której wyjątkowość i znaczenie przetrwały próbę czasu. Przewodnikami w tej drodze będzie kultowa dziennikarska para: Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. 
 
Kolejne lata i pokolenia przynoszą nam nową muzykę i gwiazdy, a jednak świat prawdziwych przebojów rządzi się swoimi prawami. Niezwykłych piosenek czas nie wymazuje z naszej pamięci. Przeciwnie, sprawia, że z biegiem lat stają się one dla nas coraz ważniejsze i piękniejsze. Przeboje sprzed lat są z nami na dobre i na złe, w chwilach wesołych i smutnych.

Podczas „Koncertu życzeń” chcemy znów zbliżyć się do tych chwil. Na scenie wystąpi m.in. Andrzej Rybiński z cudownym, ciepłym głosem i niezapomnianymi przebojami „Czas relaksu” i „Nie liczę godzin i lat”. Anna Jurksztowicz przypomni swoje największe serialowe czołówki, a Mariusz Kalaga odkurzy i spolszczy wspaniały, amerykański rock and roll.

Nowe pokolenie polskich piosenkarzy i aktorów reprezentować będą: jeden z najważniejszych głosów piosenki polskiej Iza Połońska w lirycznym repertuarze Agnieszki Osieckiej i Paweł Wolsztyński, który przypomni energetyczne przeboje festiwalowe Andrzeja Zauchy. Będzie zatem słodko-gorzko, przebojowo i bardzo atrakcyjnie.

Maria Szabłowska i Paweł Sztompke, doświadczeni dziennikarze muzyczni, poprowadzą koncert, dzieląc się swoją wiedzą i pasją do muzyki. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Wiesława Wysockiego.

Nie przegap tego muzycznego wydarzenia, które przyniesie niezapomniane chwile i podniesie na duchu. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Koncert życzeń – prowadzenie M. Szabłowska i P. Sztompke”.

Wystąpią:
Paweł Wolsztyński 
 
Prowadzenie: Maria Szabłowska, Paweł Sztompke 
Artystom towarzyszyć będzie: zespół muzyczny pod kierunkiem Wiesława Wysockiego 

Recenzje (19)

2024-03-16 18:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Polecam.
2024-03-16 18:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
ok
zadowolona
2024-03-16 18:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo miło spędzony czas...Powrót wspomnieniami do lat młodości..
Emertyka
2024-03-16 18:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo przyjemny koncert. Dla mojej żony i mnie stanowił powrót do przeszłości, do lat naszej młodości.
2024-03-16 18:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo ładny koncert. Miły dla ucha i oczu Miło spędzony czas
Dorota

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.