Zbigniew Zamachowski - recital nie tylko o miłości

Opis

5.0 / 5
25 ocen
Recenzje
Zbigniew Zamachowski, wybitny aktor teatralny i filmowy, zaprasza na wyjątkowy wieczór muzyczny. Niezwykły talent artysty, perfekcyjna technika i kultura wokalna sprawiają, że wykonywane piosenki pozostają na długo w pamięci.

W trakcie recitalu usłyszymy nie tylko autorskie utwory Zbigniewa Zamachowskiego, takie jak „Credo życiowe” czy „W małym miasteczku”, ale również oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców. Artysta sięgnie po repertuar Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Artysta wykona także przeboje z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, w tym niezapomniany hit radiowej „Trójki”: „Kobiety jak te kwiaty”.

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy na scenie wybitny pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek. Razem tworzą wyjątkową atmosferę, przenosząc widzów w świat emocji, dźwięków i niezapomnianych chwil. Spotkanie z piosenką aktorską to gwarancja intensywnego artystycznego doświadczenia, które z pewnością pozostanie na długo w sercach wszystkich miłośników muzyki.

Recenzje (25)

2024-04-05 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Lekka, mądrze zabawna, trochę wspomnieniową i na pewno dająca olbrzymią przyjemność relaksu dobrej jakości
buszyn
2024-04-05 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Byłam urzeczona!
2024-04-06 18:00:00 Sala Koncertowa PAWELANA, Pabianice
Cudownie było! Pan Zbigniew jest wszechstronny, śpiewa, opowiada, gra na licznych instrumentach i nawiązuje genialny kontakt z publicznością!
jola
2024-04-06 18:00:00 Sala Koncertowa PAWELANA, Pabianice
Bardzo udany występ. Pan Zamachowski w duecie ze swoim zaprzyjaźnionym pianistą (nazwiska niestety nie zapamietalem mimo, że padło wielokrotnie🥴) stworzył bardzo miłą atmosferę - nie tylko za sprawą wykonywanych piosenek ale również historyjek związanych z Brzezinami, Warszawą i Łodzią oraz życiem zawodowym aktora. Ciekawe aranżacje w połączeniu z niewątpliwym talentem pana Zamachowskiego spowodowały, że czas spędzony na widowni był wartościowy. Bardzo polecam osobom nieco starszym niż w wieku szkolnym (dla młodszych osób wspomnienia z lat 80 mogło nie być ciekawe…).
2024-04-06 18:00:00 Sala Koncertowa PAWELANA, Pabianice
Koncert był na wysokim poziomie.Ciepły głos Pana Zamachowskiego,to było to,na co zawsze sie czeka.Miły człowiek,dowcipny.I budynek-rewelacja
IloBr

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.