Artyści

Ray Wilson - Time and Social Distance

Opis

5.0 / 5
156 ocen
Recenzje
Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!

Przez lata Ray Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.

Jesienią 2021 ukazał się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, który zapowiadał kolejny album studyjny artysty: „The Weight of Man”. Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

Recenzje (156)

2022-05-30 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
wspaniała atmosfera i klimat, który tworzy Ray Wilson z zespołem... Fantastycznie jak zwykle :)
Joanna
2022-05-30 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super występ. Byłam drugi raz
Hally
2022-05-30 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert jak zawsze rewelacja!
Joanna
2022-05-30 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Rewelacyjny koncert !!!!! Ray - magnetyczny głos, magiczny kontakt z publicznością Raya i zespołu. Dwie godziny wspaniałej muzyki! Czekam już na następny koncert Raya!!! Brawo!!!
Maria
2022-05-30 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wsoaniały koncert ! Ray w dobrej formie. Świetny kontakt z publiką. 2 godziny dobrej muzyki. Polecam z całego serca
Michał Puzyrewski

Artyści

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.