Artyści

Stanisława Celińska – „Jesienna”

Opis

4.9 / 5
28 ocen
Recenzje
Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju – taka jest Stanisława Celińska, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka.

W maju 2020 roku wydała płytę zatytułowaną „Jesienna” – będącą zapisem miłości, tęsknoty, pragnień i historii, którymi dzielili się z nią słuchacze po koncertach.

„Jesienna” to opowieść o tym, że „wrzesień też bywa słoneczny” – jak mówi sama artystka. To płyta o upływającym czasie i o tym, jak zatrzymywać chwile i zachowywać je w pamięci tak, by dalej dobrze i mądrze żyć. Stanisława Celińska opowiada na niej historie radosne i smutne, a poprzez piosenki przytula do serca swoich słuchaczy.

Wyjątkowymi tekstami Stanisławy Celińskiej zajął się współpracujący z nią od lat Maciej Muraszko i dodał do nich dźwięki skrzypiec, fletu, akordeonu czy mandoliny. Możemy być więc pewni, że koncerty Stanisławy Celińskiej z cyklu „Jesienna” dadzą nam ukojenie i pozwolą na chwilę zatrzymać się w świecie, który pędzi przed siebie, nie oglądając się na nic i na nikogo. Zapraszamy do wspólnego kołysania się.

Recenzje (28)

2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Świetny występ. Klimatyczny i mądry. Bardzo dobrze spędzony czas.
Martyna Rzepnikowska
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Pani Stanisława jest absolutnie perfekcyjna. Piękna i bardzo wrażliwa dusza. Chapeau bas!
MAGDALENA
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Było super ! ale dlaczego nie dałam 5 gwizdek -dla mnie teksty piosenek z przesłaniem były zbyt oczywiste,muzyka piękna a zespół muzyczny fenomenalny !szczególnie gitarzysta ! Jak dobrze jest odpocząć w cudownej atmosferze od problemów codziennosci . Udany koncert !
Jagoda
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Odrobina dobrego nastroju i pozytywnego przesłania na wieczór. Teksty dość proste, ale trafiają w serce. Każdemu życzę starzeć się tak, jak Pani Stanisława.
Marek89
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
To był po prostu Boski koncert. Dziękuję, że miałam możliwość w nim uczestniczyć.
Szczęśliwa Kobieta

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.