Stanisława Celińska – „Jesienna”

Opis

4.9 / 5
30 ocen
Recenzje
Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju – taka jest Stanisława Celińska, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka.

W maju 2020 roku wydała płytę zatytułowaną „Jesienna” – będącą zapisem miłości, tęsknoty, pragnień i historii, którymi dzielili się z nią słuchacze po koncertach.

„Jesienna” to opowieść o tym, że „wrzesień też bywa słoneczny” – jak mówi sama artystka. To płyta o upływającym czasie i o tym, jak zatrzymywać chwile i zachowywać je w pamięci tak, by dalej dobrze i mądrze żyć. Stanisława Celińska opowiada na niej historie radosne i smutne, a poprzez piosenki przytula do serca swoich słuchaczy.

Wyjątkowymi tekstami Stanisławy Celińskiej zajął się współpracujący z nią od lat Maciej Muraszko i dodał do nich dźwięki skrzypiec, fletu, akordeonu czy mandoliny. Możemy być więc pewni, że koncerty Stanisławy Celińskiej z cyklu „Jesienna” dadzą nam ukojenie i pozwolą na chwilę zatrzymać się w świecie, który pędzi przed siebie, nie oglądając się na nic i na nikogo. Zapraszamy do wspólnego kołysania się.

Recenzje (30)

2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Koncert cudowny. Pani Stanisława podczas koncertu buduje wspaniałą atmosferę. Każdy czuje się jakby przyjechał do znajomej na kawę. Polecam !!!!!
Ewa
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
niezapomniane przezycie . wystep Pani Celińskiej dostarczył wielu wzruszen a zespół poprostu swietny
mimek
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Świetny występ. Klimatyczny i mądry. Bardzo dobrze spędzony czas.
Martyna Rzepnikowska
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Pani Stanisława jest absolutnie perfekcyjna. Piękna i bardzo wrażliwa dusza. Chapeau bas!
MAGDALENA
2022-06-13 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Było super ! ale dlaczego nie dałam 5 gwizdek -dla mnie teksty piosenek z przesłaniem były zbyt oczywiste,muzyka piękna a zespół muzyczny fenomenalny !szczególnie gitarzysta ! Jak dobrze jest odpocząć w cudownej atmosferze od problemów codziennosci . Udany koncert !
Jagoda

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.