Artyści

Grzegorz Turnau - Znów wędrujemy LIVE

Opis

4.9 / 5
106 ocen
Recenzje
Grzegorz Turnau obchodzi w 2022 roku swoje 55. urodziny. Jeden z największych polskich wykonawców poezji śpiewanej postanowił celebrować ten czas w jedyny właściwy sposób – podczas koncertów i spotkań z ukochaną publicznością.

„Znów Wędrujemy Live” to podróż szlakiem wszystkich albumów Turnaua, któremu towarzyszą od lat znakomici wędrowni muzykanci. Można liczyć na niezapowiedzianych gości i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą Grzegorzem Turnauem w jego, być może, najlepszej życiowej formie.

Koncerty Grzegorza Turnau w 2022 roku

Podczas nowej trasy koncertowej artysta odwiedzi największe sale w Polsce. Grzegorz Turnau zaśpiewa piosenki z ostatniej płyty – „Bedford School”, nowości oraz stare, niezapomniane piosenki ze swojego repertuaru.

Bilety

30.10.2022
19:00
Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego Olsztyn

Recenzje (106)

2022-05-30 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Cudowny Koncert. Grzegorz niezmiennie czaruje słowem i muzyką. Tak jak obiecał na początku koncert, wyszłam z niego z dużo lepszym humorem.
Adriana
2022-05-30 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Piękna, muzyczna podróż i uczta dla uszu :)
Karolina
2022-05-30 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Przyjemność dla ucha
M.
2022-05-30 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Grzegorz Turnau to Artysta przez wielkie A. Od lat wraz z zespołem zachwyca publiczność świetnym głosem, mądrymi tekstami, wartościową muzyką i doskonałym warsztatem. Zupełnie nie potrzebuje „recenzji”, ale kontaktu z publicznością może pozazdrościć mu niejeden…
Zośka
2022-05-30 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Koncert bardzo Nam się podobał . Artyści z "wysokiej półki". Grzegorz Turnau w bardzo dobrej formie. Zaprezentował bardzo zróżnicowany repertuar. Dziękujemy :)
Gosik

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.