Spotkaj głosy z bajek

Opis

Zapraszamy na magiczny koncert dla dzieci i rodzin, który przeniesie widzów w świat bajek i filmów animowanych. W trakcie występu usłyszymy najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów zaśpiewane głosami, które zna Twoje dziecko. Dla małych i... dużych dzieci!

Podczas koncertu usłyszymy i poznamy artystów, którzy udzielają swoich głosów postaciom pokochanym przez nasze pociechy. Usłyszymy głosy bohaterów takich bajek jak „Vaiana”, „Kraina lodu”, „Piękna i Bestia”, „Zaplątani”, „Mulan”, „Zwierzogród”, „Mała syrenka”, „Mustang z dzikiej doliny”, „Toy Story”, „Księżniczka i Żaba”, „Aladyn”, „Król lew”, „Nasze magiczne Encanto” czy „Księżniczka Zosia”.

Na uczestników czeka cała moc atrakcji: niezwykłe układy choreograficzne w wykonaniu tancerzy ADS Studio, piękne kostiumy, gra świateł i baniek mydlanych, efekty specjalne, możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć, interakcja z postaciami, a nawet wspólne śpiewanie. Na miejscu pojawi się również okazja, by przebrać się za swoją ulubioną postać i zostać częścią bajkowego świata! 

Wystąpią:
Magdalena Wasylik – Anna z „Krainy lodu”, a także Świnka Peppa, jej głosem przemawiają również postaci w „Atomówkach”, „Sing 2”, „Trollach” i „Elenie z Avaloru”
Sylwia Banasik-Smulska - tytułowa Piękna z „Pięknej i Bestii”, użyczyła swojego głosu także w „Barbie” i „Pokemonie”
Magda Kusa – „Księżniczka Zosia” oraz „Elena i sekret Avaloru”
Marcin Jajkiewicz - Książę Hans z „Krainy lodu”, swojego głosu użyczył również w takich bajkach jak „Fineasz i Ferb”, „Świąteczne psiaki” czy „Lawa”
 
Czas trwania koncertu: 80 min
Dzieci do 4. roku życia mogą wziąć udział w naszym koncercie za darmo, pod warunkiem siedzenia na kolanach opiekuna.

Warszawa

Warszawa

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.