Blue Café - 25 lat / The Best Of

Opis

Dołącz do wyjątkowego świętowania 25-lecia zespołu Blue Café podczas koncertu „The Best Of”! To niezwykła, muzyczna podróż, która pozwoli Ci odkryć największe przeboje zespołu w nowych niesamowitych aranżacjach: soulowych, funkowych i jazzowych. To będzie powrót do muzycznych korzeni Blue Cafe.

Zespół Blue Café od 25 lat jest nieodłączną częścią polskiej sceny muzycznej. Ich piosenki, łączące różne gatunki, odzwierciedlają ewolucję i bogactwo artystycznych poszukiwań grupy. Albumy, takie jak „Demi-sec”, „Ovosho”, „Four Seasons”, „DaDa” czy „Blue Cafe Jazz Night”, nie tylko umocniły ich pozycję na scenie, ale także przyniosły im uznanie wśród krytyków i publiczności.

Koncerty „Blue Café - 25 lat / The Best Of” to wyjątkowa szansa, by usłyszeć największe hity zespołu w specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach: soulowych, funkowych i jazzowych. To obietnica niezapomnianego przeżycia, w trakcie którego klasyki zespołu zyskują nowe, emocjonujące brzmienie.

Zapraszamy na koncert pełen największych hitów Blue Café. Zarezerwuj bilety już teraz i dołącz do nas w podróży pełnej nostalgii, radości i doskonałej muzyki!

Wystąpią:
Dominika Gawęda – śpiew
Paweł Rurak-Sokal – aranżacje, gitara
Łukasz Sztaba – fortepian, instr. klawiszowe
Michał Grott – gitara basowa
Sebastian Kasprowicz gitara
Patryk Sikora – instr. klawiszowe
Kamil Kukla – perkusja
Szymon Gwóźdź – trąbka
Michał Łuka – saksofon
Jakub Gumiński – puzon

Kraków

Bydgoszcz

27.10.2024
19:00
Bydgoszcz Filharmonia Pomorska
Blue Café - 25 lat / The Best Of

Bydgoszcz

27.10.2024
19:00
Bydgoszcz Filharmonia Pomorska
Blue Café - 25 lat / The Best Of

Kraków

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.