Dominika Gawęda

Bio

Jej głos to nie tylko dźwięk – to opowieść o determinacji, talencie i niegasnącej miłości do muzyki. Dominika Gawęda-Szczepanik jest jedną z barwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, która swoim głosem i charyzmą zdobyła serca fanów w całej Polsce.

Dominika Gawęda – „Idol”, „Szansa na sukces”, Blue Cafe

Urodzona 30 kwietnia 1985 roku w Bielsku-Białej, Dominika Gawęda-Szczepanik rozpoczęła swoją muzyczną przygodę w młodym wieku, kształcąc się w bielskim Liceum Artystycznym im. Stanisława Wyspiańskiego. Już od najmłodszych lat walczyła o swoje miejsce na scenie. Ku zadowoleniu fanów i fanek Blue Cafe, jej talent został szybko dostrzeżony, gdy w 2002 roku wygrała jeden z odcinków programu „Droga do Gwiazd”. Jej muzyczna kariera nabrała tempa po udziale w eliminacjach do „Idola” i programie „Szansa na sukces”.

1 stycznia 2006 roku stała się wokalistką znanego zespołu Blue Café, z którym wydała pięć albumów studyjnych: „Ovosho”, „Four Seasons”, „DaDa”, „Freshair” i „Double Soul”. Jej wyjątkowy wkład w muzykę został doceniony nominacją do Superjedynki w kategorii SuperArtystka w 2012 roku.

Dominika nie ogranicza się tylko do śpiewu – w 2019 roku dołączyła do polskiego składu jurorskiego 64. Konkursu Piosenki Eurowizji oraz jury „Szansy na sukces”, wyłaniającego reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Dominika Gawęda – 25-lecie Blue Cafe

W naszym repertuarze znajdziecie dostępne bilety na występy Dominiki Gawędy z Blue Cafe. W 2024 roku zespół obchodzi 25-lecie powstania. Podczas koncertów „The Best Of” będzie okazja wysłuchać najlepszych i najpopularniejszych piosenek zespołu w nowych, niesamowitych aranżach – soulowych, funkowych, a nawet jazzowych.

Będzie to niezwykła okazja do podróży przez meandry twórczości Blue Cafe z ostatnich dwudziestu pięciu lat.


Kraków

Bydgoszcz

27.10.2024
19:00
Bydgoszcz Filharmonia Pomorska
Blue Café - 25 lat / The Best Of

Bydgoszcz

27.10.2024
19:00
Bydgoszcz Filharmonia Pomorska
Blue Café - 25 lat / The Best Of

Kraków

Dominika Gawęda - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.