Bilety

Bełchatów - koncerty, teatr, kabarety, 2023, 2024

Bilety

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

  • MCK PGE Giganty Mocy, Bełchatów
  • 20.10.2023

Goło i Wesoło

  • MCK PGE Giganty Mocy, Bełchatów
  • 17.11.2023

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

  • MCK PGE Giganty Mocy, Bełchatów
  • 01.12.2023

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.Człowiek bez...

Zobacz więcej

Goło i Wesoło

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery...

Zobacz więcej

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

Głośny francuski przebój teatralny - teraz także w Polsce! François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na...

Zobacz więcej

Bełchatów to miasto położone w środkowej Polsce w województwie łódzkim. Chociaż nazwa miasta pojawia się w źródłach historycznych w XIV wieku, prawa miejskie Bełchatów otrzymał po raz pierwszy w 1737 roku. Później miasto rozrastało się, przyłączając do swojego terytorium kolejne miejscowości i rozbudowując infrastrukturę. Na terenie Bełchatowa powstały instytucje, które niezmiennie dbają o kulturalny rozwój mieszkańców miasta oraz turystów. Gdzie kupić bilety na wydarzenia kulturalne w Bełchatowie? Co warto zobaczyć w pierwszej kolejności?

TEATR W BEŁCHATOWIE – MIEJSKIE CENTRUM KULTURY

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie to miejsce wyjątkowe, na które składają się trzy obiekty: MCK Centrum, MCK oddział „Grocholice” i MCK PGE Giganty Mocy. W tym ostatnim do dyspozycji organizatorów pozostaje Sala Teatralno-Widowiskowa dostosowana do widowni liczącej 500 osób. Przestronne garderoby, udogodnienia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz wyposażenie multimedialne pozwalają na doświadczenie pełni emocji i niezapomnianych wrażeń podczas spektakli teatralnych i innych wydarzeń kulturalnych.

Ponadto MCK w Bełchatowie dysponuje salą kinową, małą salą teatralną oraz salą koncertową.

Działalność Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, już od 1972 roku obejmuje organizację koncertów, spektakli teatralnych, seansów filmowych, wystaw i warsztatów.

Wpływ na obecny charakter placówki miał w dużej mierze przemysł górniczo-energetyczny. Umożliwił on szybszy rozwój gospodarczy miasta, a więc stworzył nowe możliwości dla jego życia kulturalnego. Właśnie dlatego w Bełchatowie działa MCK PGE Giganty Mocy.

W MCK PGE Giganty Mocy zobaczyć można najpopularniejsze spektakle komediowe, takie jak „Nerwica natręctw”, „Ludzie inteligentni”, „Wiesz, że wiem”, „Między łózkami”, „Przygoda z ogrodnikiem”, „Porwanie”, „Berek, czyli upiór w moherze 2”, „Dobrze się kłamie”, „Pikantni”, „O mało co…”, „Goło i Wesoło” i „Ślub doskonały”. Bilety na te i wiele innych komedii znajdziecie w naszym repertuarze spektakli teatralnych.

KONCERTY W BEŁCHATOWIE – REPERTUAR, BILETY

Bełchatów dba nie tylko o szeroką ofertę spektakli teatralnych, ale również wydarzeń muzycznych. Koncerty w Bełchatowie, odbywające się w MCK PGE Giganty Mocy organizowane są na najwyższym poziomie i zbierają wyjątkowo pozytywne recenzje. Nazwiska, takie jak Kasia Kowalska, Katarzyna Groniec, Kasia Stankiewicz, Edyta Geppert, Andrzej Poniedzielski czy Zbigniew Zamachowski, dzięki MCK PGE Giganty Mocy stały się dla bełchatowskiej publiczności jeszcze szczególnie wyjątkowe i godne zapamiętania.

Bilety na koncerty w Bełchatowie 2023/2024 do nabycia na naszej stronie!

KABARETY W BEŁCHATOWIE

Jakie kabarety odbywają się w Bełchatowie? Okazuje się, że miasto odwiedzają największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej! Wśród nich znajdują się Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Hrabi.

Zainteresowani kabaretowymi wydarzeniami w Bełchatowie? Sprawdźcie nasz repertuar kabaretów 2023/2024. Czekają najlepsze bilety na wyjątkowe występy!

WYDARZENIA CYKLICZNE, IMPREZY W BEŁCHATOWIE

Bełchatów może pochwalić się wydarzeniami artystycznymi znanymi w całej Polsce. Do cyklicznych imprez organizowanych w mieście należą Festiwal Filmów Niepoważnych „NAKRĘCENI”, Jesienne Spotkania Teatralne z BAT-em, Festiwal Młodej(j) Sztuki i Ogólnopolskie Przegląd Piosenki Żeglarskiej. Niektóre z nich swoją pierwszą edycję miały ponad 25 lat temu!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.