Bilety

Łomża - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

  • Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego, Łomża
  • 20.09.2024

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania Teatru Gudejko w reż. A. Barcisia

  • Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego, Łomża
  • 05.10.2024

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

  • Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego, Łomża
  • 10.11.2024

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

„Boeing Boeing” to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została...

Zobacz więcej

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania Teatru Gudejko w reż. A. Barcisia

„Między łóżkami” to pełna humoru komedia o seksie, miłości i małomiasteczkowym życiu. Spektakl w reżyserii Artura Barcisia nieprzerwanie od premiery...

Zobacz więcej

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

Jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. „Ślub doskonały” to błyskotliwa historia o dylemacie miłosnym...

Zobacz więcej

Jedną z rzeczy, z którą kojarzone jest miasto Łomża, jest oczywiście piwo. Łomża to nazwa piwa warzonego przez Browar Łomża od 1968 roku. Łomża to również miejsce o wyjątkowym potencjale kulturowym, który władze miasta starają się wykorzystywać najlepiej, jak to możliwe. Stare Miasto o średniowiecznym charakterze urbanistycznym, bogactwo zabytkowych obiektów sakralnych, nowoczesne obiekty sportowe – to wszystko robi wrażenie. W Łomży regularnie odbywają się różne wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, kabarety i spektakle teatralne. Do zasadniczych instytucji kulturalnych w Łomży z pewnością należy Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego.

TEATR W ŁOMŻY – SALE, SPEKTAKLE, BILETY

Teatr w Łomży obecny jest nie od dziś i z każdym kolejnym rokiem wzbogaca swój repertuar o nowe spektakle. Łomża może z dumą prezentować dokonania Teatru Lalki i Aktora, który pierwsze przedstawienie wystawił w 1987 roku. Łomżyński teatr kieruje swoje treści nie tylko do dzieci, ale też starszych odbiorców, którzy pragną uwrażliwić się na tę formę sztuki.

Teatr Lalki i Aktora w Łomży podejmuje wiele działań związanych z szerzeniem kultury wśród mieszkańców miasta oraz organizuje Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”.

Spektakle teatralne, w tym komediowe, odbywają się także w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego. Powstała jako Łomżyńska Orkiestra Kameralna w 1977 roku i funkcjonowała pod tą nazwą do 2008. W Filharmonii Kameralnej w Łomży odbyło się już tysiące wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów, kabaretów i spektakli teatralnych. Na scenie łomżyńskiej Filharmonii wystawiono już takie tytuły jak „Pikantni”, „Dobrze się kłamie”, „Goło i Wesoło”, „Ludzie inteligentni”, „Nerwica natręctw”, „Inteligenci” i „Recepta na szczęście”.

Pełny repertuar spektakli teatralnych na sezon 2023/2024 oraz bilety znajdziecie na naszej stronie!

ŁOMŻA – BILETY NA KONCERTY

W filharmonii najważniejsza jest przecież muzyka. Koncert to jeden z najczęściej organizowanych w niej rodzajów wydarzeń. W Filharmonii łomżyńskiej swoje talenty zaprezentowali między innymi Wiesław Ochman, Edyta Geppert, Ray Wilson, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i zespół Raz Dwa Trzy. W zmodernizowanej sali koncertowej, mieszczącej 400 widzów, wykonawcy brzmią znakomicie.

Na kulturalny obraz Łomży składają się również festiwale i inne wydarzenia cykliczne. Do wydarzeń muzycznych należą Festiwal „Sacrum et Musica”, Muzyczne Dni Drozdowo, Novum Jazz Festival oraz Festiwal Karnawał z Kolędą.

Organizatorami niektórych z nich są Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży oraz Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego.

KABARETY W ŁOMŻY – REPERTUAR, BILETY, ARTYŚCI

Łomżę chętnie odwiedzają najbardziej popularne polskie grupy kabaretowe. Występują podczas większych tras lub samodzielnie, prezentując nowe programy i najlepsze skecze. Łomżanie bawili się podczas występów Kabaretu Neo-Nówka, Kabaretu Smile czy Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Bilety na kabarety w Łomży i okolicach możecie zarezerwować, wybierając wydarzenie z naszego repertuaru.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.