Dwoje na huśtawce

Spektakl Teatru Gudejko

Opis

4.6 / 5
59 ocen
Recenzje
Teatr Gudejko, odpowiedzialny za hity takie jak „Nerwica natręctw”, „Goło i wesoło” i „Między łóżkami”, zaprasza na słodko-gorzką komedię romantyczną o parze młodych, zagubionych ludzi. Co ich połączy? Z czym będą musieli się zmierzyć? „Dwoje na huśtawce” od lat bawi i wzrusza widzów w całej Polsce.

Romantyczna, zabawna i przejmująca historia dwójki nieznajomych, którzy trafiają na siebie w przełomowych momentach swojego życia. Ona – tancerka, on – prawnik. Oboje zmagają się z silnymi emocjami, sprzecznymi marzeniami i pragnieniami. Ich życia przypominają huśtawkę rozbujaną pomiędzy skrajnościami. Czy coś ich połączy?

Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski tworzą na scenie wyrazisty duet, który przyciąga swoją naturalnością i głębią. To wypełniona dobrym humorem opowieść o tęsknocie, miłości i poszukiwaniu własnej ścieżki wśród życiowych dylematów. 
Sprawdź repertuar, zarezerwuj bilety i zobacz z bliskimi „Dwoje na huśtawce”.

Obsada:
opracowanie i reżyseria: Jerzy Gudejko

Czas trwania: 2 godziny 15 minut z przerwą

Recenzje (59)

2023-06-18 15:30:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Świetnie
Iwa
2023-06-16 19:00:00 Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, Lublin
Spektakl doskonale oddaje huśtawkę emocji jakie mogą pojawić się w związku. Każdy znajdzie jakąś cząstkę siebie w trudnych relacjach między partnerami. Refleksja jaka się nasuwa to taka, że nie ma idealnych ludzi i idealnych rozwiązań problemów a w życiu nie zawsze nasze drogi są proste i zmierzają w oczekiwanym kierunku. Przeszkadzał mi dym tytoniowy palących na scenie. Poza tym polecam. Świetni aktorzy.
sunbi
2023-06-17 16:00:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
Świetna gra aktorska, Bardzo dobry spektakl Polecam
Aga
2023-06-18 15:30:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Było pięknie, brakuje mi słów, bo spektakl „Dwoje na huśtawce” zawsze rozwala mnie emocjonalnie. Miałam okazję obejrzeć tę sztukę po raz czwarty i za każdym razem wywiera we mnie te same silne, skrajne emocje. To wszystko jest w nim takie prawdziwe, wzruszające i dopracowane do perfekcji - od scenariusza, scenografii do gry aktorskiej. Aktorzy grają tak przekonująco, że widz wierzy w przedstawioną historię, może nawet utożsamić się z postaciami. Muszę przyznać, że ja sama -mimo że jestem trochę młodsza od bohaterów spektaklu, to widzę w nich siebie. Świadczy to o geniuszu Pana Mikołaja i Pani Ani 🥰 wielka brawa dla nich 💪🏻👏🏻 Dziękuję za te emocje, poruszenie serducha❤️ Nie wiem, co mogę jeszcze napisać, ale jedno jest pewne ,,Dwoje na huśtawce „ od zawsze i na zawsze będzie w moim umyśle i sercu… Czekam na kolejne terminy tego wspaniałego przedsięwzięcia!
Dominika
2023-06-17 16:00:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
Świetny, dobrze się bawiłam
iwona

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.