Artyści

Ralph Kaminski - trasa Kosmiczne Energie

Opis

5.0 / 5
25 ocen
Recenzje
Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć wielką, autobusową podróż pełną kosmicznej energii.

Nowa płyta – „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.

Ralph Kaminski jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak grand prix międzynarodowego festiwalu Carpathia 2011 czy główna nagroda na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Na scenie podczas koncertów zobaczymy nie tylko Ralpha Kaminskiego. Towarzyszyć mu będzie jego zespół „The Best Band in the World, z którym artysta współpracuje od lat.

Recenzje (25)

2021-06-07 19:30:00 Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
Jesteśmy bardzo zadowoleni że mimo obostrzeń/różnych zakazów koncert się odbył. A to że było świetnie i Ralf znowu porwał do pląsów całą naszą rodzinę i przyjaciół to świadczy tylko o tym że kultura się obroni.....nie damy się koronawirusowi.
Arbuziaki
2021-06-07 22:30:00 Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
Świetna sala, a sam koncert N I E S A M O W I T Y! Nie wyobrażałem sobie, iż głos Ralpha może tak nieziemsko brzmieć na żywo. Wydarzenie było pełne dobrej energii :)
Bartek
2021-06-07 19:30:00 Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
Super!
madamka
2021-06-07 22:30:00 Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
Super
madamka
2021-06-07 19:30:00 Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
Najlepszy koncert, na jakim byłam. Piękne widowisko!
malaga

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.