Mrozu

Opis

5.0 / 5
12 ocen
Recenzje
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock and roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a takie hity jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto” zna cała Polska.

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Z tego albumu pochodzą takie przeboje jak „Rollercoaster” czy wykonany wspólnie z chórem Sound’n’Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

W pracę nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Album uzyskał status złotej płyty, a singiel „Szerokie wody” podbił serca fanów, zdobywając dwie platyny
Ostatni krążek, „Aura”, bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. To właśnie z tego ostatniego albumu pochodzi przebój „Napad”, który pozwolił Mrozowi na muzyczny debiut w kinie, promując film „Na bank się uda”. Ostatni tytułowy singiel, „Aura”, zagościł na stałe w notowaniach wielu stacji radiowych.

Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe beaty i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.

Koncerty Mroza to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności. Latem Mrozu rusza na koncerty, w trakcie których będzie można usłyszeć m.in. nowy singiel „Złoto”, wydany w maju 2021 roku.

Recenzje (12)

2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Jaz zwykle na koncercie Mroza świetna energia już od pierwszego kawałka :D Zaangażowane całego zespołu w trakcie wykonu jest godne podziwu. To jest zespół na którego koncerty zawsze wracam z chęcią!
de_Durma
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Super, baaardzo polecam. Wspaniały występ, świetna atmosfera, super zabawa. Było mega.
Ola
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Super atmosfera i świetna zabawa!
abc
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Wyśmienicie!!!!
sp75ck
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Suuuper !!!
Lafar

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.