Artyści

Grubson

Opis

5.0 / 5
9 ocen
Recenzje
Raper, wokalista i producent muzyczny. Autor takich hitów jak „Na szczycie”, „Naprawimy to” czy „Spiesz się powoli”. Od lat 90. obecny na polskiej scenie muzycznej. GrubSon to artysta, którego nie sposób przeoczyć. Charakterystyczny głos, doskonałe teksty i osobowość, która na koncertach porywa tłumy.

Na swoim koncie ma współpracę z wieloma czołowymi artystami, nie tylko ze świata rapu. Śpiewał m.in. w kawałkach Miuosha, Jamala, Vienia czy Krzysztofa Zalewskiego oraz z grupami EastWest Rockers, Natural Dread Killaz czy Dreadsquad.

Od początku działalności wydał sześć oficjalnych albumów, a jego ostatnia płyta, zatytułowana „Akustycz(nie)zupełnie”, to połączenie akustycznych i elektronicznych brzmień. Na „Akustycz(nie)zupełnie” GrubSon śpiewa o relacjach, miłości i życiu w świecie zdominowanym przez technologię. Gościnnie na płycie wystąpili także m.in. Mrozu, Marika i Igor Herbut.

Koncerty GrubSona to zastrzyk pozytywnej energii i gwarancja doskonale spędzonego czasu w najlepszym towarzystwie. Zapraszamy do wspólnej zabawy na koncertach! Chodźcie pod scenę!

Recenzje (9)

2021-08-05 20:00:00 HotSpot, Wrocław
Brakowało mi jedynie 2. Rzeczy 1- brak możliwości spotkania /fotki z chłopakami 2. Brak piosenki supa'high music Ale cała reszta Cudowna
Kama
2021-08-05 20:00:00 HotSpot, Wrocław
Super atmosfera, ciekawe miejsce, artyści 100% zaangażowania i prawdy w tym, co robią.
Lisu94
2021-08-05 20:00:00 HotSpot, Wrocław
Jak zawsze ogień!!
2021-08-05 20:00:00 HotSpot, Wrocław
Jak zawsze! Najwyższy lot!
FRAGU
2021-08-05 20:00:00 HotSpot, Wrocław
Było najlepiej!
Renatologia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.