Mela Koteluk Akustycznie

Opis

4.8 / 5
16 ocen
Recenzje
Mela Koteluk to wyjątkowa wokalistka, która jak rzadko kto potrafi połączyć artystyczną niezależność z komercyjnym sukcesem. W tym roku artystka przygotowała dla swoich fanów kameralne widowisko pt. „Mela Koteluk Akustycznie”.

Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Mela Koteluk ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych. Popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu „Spadochron” z 2012 r. Drugi album, „Migracje”, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki – „Migawka”, która pokryła się złotem i przyciągnęła na koncerty Meli Koteluk tysiące fanów.

Mela Koteluk – akustyczne koncerty w 2022 roku

W 2022 roku zobaczymy artystkę w zupełnie nowej odsłonie. Koncerty z cyklu „Mela Koteluk Akustycznie” to wyjątkowa okazja, by usłyszeć najsłynniejsze piosenki wokalistki w minimalistycznej, intymnej scenerii. Koncerty z tej serii wprawią publiczność w magiczny stan poezji i marzeń.

Na scenie Mela Koteluk wystąpi tylko w towarzystwie gitarzysty Tomasza „Serka” Krawczyka. Kup bilety na koncert Meli Koteluk i przekonaj się, jak pięknie brzmią jej piosenki w akustycznej odsłonie.

Recenzje (16)

2022-02-14 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Usłyszeć Mele na żywo było niesamowity przeżyciem. Pięknie dobrane utwory a wykonanie powodowało dreszcze na skórze. Publika trochę sztywna 😉.
Karolinka
2022-02-14 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Doznania artystyczne genialne choć brak poczucia bezpieczeństwa jednak je przyćmił. Organizator podczas zakupu biletow stwarza zludne wrażenie że bedzie to wydarzenie sanitarnie bezpieczne.Brak dokładnej weryfikacji paszportów,służb odpowiedzialnych czy też kuriozalna treść oświadczenia(mozna odp ale nie trzeba) zniechecily trwale do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach w trakcie trwania stanu epidemicznego
EMILIA
2022-02-14 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo udany koncert. Nie spodziewałem się że koncert AKUSTYCZNIE, może być wykonany z taką petardą
Michal_Naklo
2022-02-14 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Mela dała popis, gitary w rękach Tomka grały fenomenalnie. Gwiazdkę odejmuje za nagłośnienie - to już drugi koncert, który dużo z tego powodu tracił.
Piotr.C
2022-02-14 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
To tak jak spotykają się na estradzie dwoje ambitnych frontierów. Za głośno!. Teksty piosenek ambitne , no cóż - zagłuszane przez gitarmena.
JaZ

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.