Ray Wilson – „The Weight of Man”

Opis

4.9 / 5
43 oceny
Recenzje
Ray Wilson to artysta z ogromnym dorobkiem artystycznym. Były wokalista legendarnej grupy Genesis i formacji Stiltskin od lat rozwija się jako solowy artysta. W 2022 wyrusza w trasę koncertową „The Weight of Man”, na której zaprezentuje wyjątkowy materiał z najnowszej płyty i przypomni największe przeboje Genesis.

Szkocki muzyk i piosenkarz, który od lat na stałe mieszka w Polsce, przyzwyczaił polskich fanów do wyjątkowych koncertów, w których publiczność jest zawsze na pierwszym miejscu. Na scenie artysta czuje się jak ryba w wodzie, dlatego materiał z płyty „The Weight of Man” jest napisany w taki sposób, aby jak najlepiej wybrzmieć podczas występów na żywo. Podczas wieczorów nie zabraknie również największych przebojów grupy Genesis!

11 utworów składających się na płytę „The Weight of Man” to porcja klasycznego rockowego brzmienia i tekstów, w których Ray Wilson – w kontrze do wielu współczesnych wykonawców – nie boi się śpiewać o rzeczach ważnych, pisanych prosto z serca. To wyjątkowa podróż pełna refleksji, nadziei i niebanalnych rozwiązań kompozytorskich.

Recenzje (43)

2022-09-26 19:00:00 Aula UAM, Poznań
REWELACYJNY!!!! to mój kolejny koncert Raya, jak zawsze było wspaniale!!! Czekam na następny koncert :)
Maria
2022-09-26 19:00:00 Aula UAM, Poznań
Świetny koncert. Zresztą czego można się spodziewać po R. Wilsonie. Światowa klasa znakomity repertuar. Wspaniała sprawa; chociaż na chwilę człowiek mógł się oderwać od codzienności żeby przeżyć taki wieczór; przypomnieć sobie klasę i smak prawdziwej muzyki. Fenomenalny występ ! Aż szkoda, że się tak szybko skończył....
2022-09-26 19:00:00 Aula UAM, Poznań
To był fenomenalny koncert! - piękna przestrzeń Auli uniosła moc i finezję dźwięku, a uroda scenografii sprawiła, że rock w tym tym wydaniu był prawdziwą przyjemnością! Dziękuję, Ray Wilson! - i proszę o więcej takich koncertów w Poznaniu ;)
Bo
2022-09-26 19:00:00 Aula UAM, Poznań
Koncert był wspaniały, świetnie dobrany repertuar i bardzo profesjonalni muzycy. Jedyny mały minus to zbyt głośne nagłośnienie warstwy muzycznej na początku koncertu kosztem wokalu. Aula UAM ma świetna akustykę, kubatura sali nie wymaga takiego nagłośnienia, co było dobrze słychać podczas wykonywania przez artystę utworu akustycznego tylko z gitarą.
2022-09-26 19:00:00 Aula UAM, Poznań
Koncert na najwyższym poziomie. Jedna uwaga. Aula UAM nie nadaje się na ten rodzaj koncertów jeśli wiecie co chce powiedzieć ... to nie muzyka poważna
JaKuba

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.