Czarna komedia

Opis

4.3 / 5
21 ocen
Recenzje
Czarna komedia

Plan był jasny – poznać przyszłego teścia, sprzedać milionerowi rzeźby i w końcu ułożyć sobie życie. Niestety, los bywa przewrotny. Niespodziewani goście, zwariowani sąsiedzi i awaria światła wywracają wszystko do góry nogami!

Bycie młodym rzeźbiarzem nie jest najłatwiejsze. Wie coś o tym główny bohater „Czarnej komedii”. Jednak szczęście wydaje się do niego uśmiechać. Bogaty kolekcjoner sztuki, zainteresowany jego dziełami, zapowiada wizytę w domu artysty. Wieczór życia ma dopełnić spotkanie z narzeczoną i przyszłym teściem. 

Wszystko komplikuje nagła awaria światła i lawina niespodziewanych, kłopotliwych gości. W ciemnościach bardzo łatwo pomylić starą pannę z byłą kochanką, sąsiada z narzeczoną czy elektryka z milionerem. Co z tego wszystkiego wyniknie? To trzeba zobaczyć na własne oczy!Obsada:
Mateusz Damięcki 
Jan Wieczorkowski 
Elżbieta Jarosik 
Marieta Żukowska/Marta Wierzbicka/Milena Staszuk 
Andżelika Piechowiak/Anna Maria Jarosik 
Jacek Lenartowicz/Piotr Zelt 
Jacek Kopczyński/Albert Osik 
Sebastian Konrad/Tomasz Sapryk
Czas trwania: 2 godziny 15 minut z przerwą

Recenzje (21)

2020-02-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki,
Niestety spektakl nie spelnich moich oczekiwan, moze przez to ze wiele juz ogladalam i za wysoko jest poprzeczka. Szlam z nastawieniem fajnej i smiesznej komedii a wyszlam bardzo zmeczona oglądaniem 2 czesci gdzie nie bylo nic smiesznego ani nic ciekawego tez nie bylo. No szkoda, innym razem
Olk
2020-02-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki,
... zgasło światło i zaczęła się zabawa. Przepiękna gra aktorów. Damięcki - super, ale Wieczorkowski - pełna klasa, takiego go nie znałam. Polecam. Można się pośmiać, zrelaksować i docenić, że ma się światło ;))
2020-02-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki,
Rewelacyjna obsada! Uśmialam się :)
2020-02-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki,
Pan Damięcki i WIeczorkowski absoultnie fenomenalni. Ogolnie chyba widz w obecnych czasach chodzacy do teatru oczekuje innego poziomu zartu. Fakt - rozpieszczaja nas stand-upy, spektakle typu impro. Zwykla, dobra, klasyczna komedia jaka niewatpliwie jest ta sztuka - niestety nie jest juz tak atrakcyjna. Do tego kaszlacy facet - jak czlowiek jest chory ( nie sadze ze to korona wirus) wszystko jedno na co, to siedzi w domu a nie idzie na masowa impreze. Panu z rejestracja z trojmiasta zycze powrotu do zdrowia. Niekoniecznie jadnak jak bedzie nastepnym razem chory musi wybrać sie po taborety do Ikea, czy na spektakl do Jordanek. Tak kaszlących ludzi widziałam ostanio w szpitalu dla chorych na gruzlice i bylo to wiele lat temu.
powieki.pl
2020-02-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki,
Udane, zabawne przedstawienie. Znakomita gra aktorska!
Ania

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.