Klub Niepokornych

Opis

4.9 / 5
12 ocen
Recenzje
W nowoczesnym liceum, w którym presja sukcesu i konformizm osiągają apogeum, pięcioro uczniów z różnych środowisk zostaje niespodziewanie zamkniętych z surową nauczycielką, skrywającą własne sekrety. „Klub Niepokornych” to przebojowa komedia, która uczy, bawiąc, a jednocześnie zmusza do refleksji nad współczesnym światem.

W świecie, w którym rywalizacja nie zna granic, a życie zdaje się kręcić wokół mediów społecznościowych i technologii, piątka uczniów przekonuje się, że może być inaczej. Każdy z nich reprezentuje inny fragment młodzieżowego świata: tajemnicza Marta, która unika kontaktów społecznych; Klaudia, popularna influencerka; Eliasz, ambitny i sumienny uczeń; Łukasz, gwiazda szkolnej drużyny sportowej; oraz Mati, buntowniczy miłośnik rapu. Wspólnie przeżywają przygodę, która zmieni ich sposób patrzenia na siebie nawzajem i na otaczającą ich rzeczywistość.

„Klub Niepokornych” to propozycja nie tylko dla młodej publiczności. To spektakl dla każdego, kto kiedykolwiek zastanawiał się, co naprawdę jest ważne w życiu. W tej komedii – inspirowanej przebojem filmowym „Klub winowajców” – twórcy przypominają nam, że młodość to czas pełen wyzwań, ale i możliwości na zrozumienie i akceptację siebie i innych. 

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Klub Niepokornych”. 
 
Obsada: 
Iga Krefft
Jan Wieteska
Patryk Cebulski
 
Scenariusz: Joanna Kowalska
Reżyseria: Piotr Ratajczak
Scenografia: Marcin Chlanda
Kostiumy: Katarzyna Sobolewska
Muzyka: Piotr Aleksandrowicz
Choreografia: Aneta Jankowska 
 
Premiera spektaklu „Klub Niepokornych” miała miejsce 6 grudnia 2023 roku. 
Scenariusz powstał z inspiracji filmem Johna Hughesa „The Breakfast Club” z 1985 roku. 

Recenzje (12)

2024-06-11 20:00:00 Teatr Współczesny, Szczecin
Występ był fantastyczny . Polecam młodzieży jak i dorosłym . Super spędzony wieczór , młoda ekipa występujących / brawo . Polecam , poszłabym jeszcze raz .
Gosia
2024-06-11 17:30:00 Teatr Współczesny, Szczecin
bardzo fajna i pouczająca historia .głównie dla młodzieży ale nie tylko.... ąktorsko super...
Grzegorz
2024-06-11 17:30:00 Teatr Współczesny, Szczecin
Jestem zwykle sceptycznie nastawiona do impresaryjnych spektakli, szczególnie komediowych, natomiast Klub niepokornych jest najlepszym spektaklem jaki widziałam, jeżeli chodzi o ,,warszawskie" spektakle objazdowe. Świetny klimat, młodzi lecz umiejętnie operujący warsztatem aktorzy, bez głupkowatych żarcików, mądre, wyważone i niekiedy chwytające za gardło teksty, które warto zapamiętać. POLECAM bardzo
katarzyna
2024-06-11 20:00:00 Teatr Współczesny, Szczecin
lPolecam 👍
Krzys
2024-06-11 17:30:00 Teatr Współczesny, Szczecin
bardzo ciekawy spektakl gorąco polecam
dodobki

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.