Adam Zdrójkowski

Bio

Aktor młodego pokolenia. Występuje w serialach, filmach oraz spektaklach. Pracuje także w dubbingu i jako prezenter telewizyjny. Największą popularność przyniosła mu rola Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie występował u boku Tomasza Karolaka, Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Macieja Musiała. Telewizyjna publiczność obserwowała jak aktor zmienia się i dojrzewa. Zdobytego doświadczenia może pozazdrościć mu niejeden artysta.

Swoją karierę na ekranie zaczął już jako kilkuletni chłopiec. Kreował role zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Pierwsze kroki jako aktor stawiał w serialu „Rodzina zastępcza”, „Londyńczycy 2” oraz filmie „Boisko bezdomnych”. Telewizyjnych widzów rozkochał w sobie, dzięki postaci Kuby Boskiego w produkcji „Rodzinka.pl”. Był częścią teatralnego projektu „Bromba w sieci” Macieja Wojtyszki w warszawskim Teatrze 6.piętro. Brał udział także w programach telewizyjnych. Był uczestnikiem „Tańca z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

W 2019 roku zaangażował się w kwestę na rzecz Starych Powązek. W programie „Azja Express” aktor wziął udział ze swoim tatą, Dariuszem. To właśnie on często czekał na syna za kulisami lub w garderobie, gdy ten pracował na planie serialu. Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka, który również rozwija swoją karierę aktorską.

Adam Zdrójkowski w spektaklu „Klub Niepokornych”

W nowym spektaklu „Klub Niepokornych” Adam Zdrójkowski wciela się w jednego z niesfornych nastolatków. Akcja przedstawienia rozgrywa się w nowoczesnym liceum, w którego murach uczą się młode osoby z różnych środowisk. Pięcioro z nich spotyka się jednego dnia w ramach odrobienia szkolnych przewinień. Irytacja i niechęć uczniów przeradza się w szczerą rozmowę o tym, czego nie pokazują innym. Opiekę nad nimi sprawuje surowa i tajemnicza nauczycielka.

Adam Zdrójkowski wystąpi u boku Magdaleny Kumorek, Kornelii Strzeleckiej, Igi Krefft, Jana Wieteski oraz Patryka Cebulskiego. Spektakl powstał na podstawie filmowego hitu „Klub winowajców”.


Szczecin

Szczecin

Adam Zdrójkowski - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.