Artyści

Jacek Cygan w koncercie „Odnawiam Dusze”. Gościnnie: G. Skawiński, J. Wójcicki i inni

Opis

4.8 / 5
25 ocen
Recenzje
„Muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość!” – mówi Jacek Cygan, zapraszając na wyjątkowy cykl koncertów zatytułowany „Odnawiam dusze”.

Czas wyruszyć w niezwykłą podróż przez piosenki jednego z czołowych polskich autorów. Artysta obiecuje odkrywanie tajemnic zaszytych w jego tekstach, śmiech oraz łzy wzruszenia, a wszystko to w doskonałej oprawie muzycznej i w wykonaniu wokalistek i wokalistów, którzy o piosenkach Jacka Cygana wiedzą chyba wszystko!

„Artyści przemierzają setki kilometrów, by ODNAWIAĆ DUSZE, a ja wierzę, że podczas naszych spotkań z publicznością dzieje się to ze wzajemnością!” – opowiada Jacek Cygan. 

Na koncertach nie zabraknie największych przebojów w wykonaniu m.in. Jacka Wójcickiego, Beaty Rybotyckiej, Grzegorza Skawińskiego i innych. Zadbają o nasze dusze w Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu

Odpłyńmy wspólnie w świat piosenek Jacka Cygana i dajmy ponieść się dźwiękom towarzyszącego artystom Kameleon Quintet pk. Radosława Labahuy.

Wydarzenia

Recenzje (25)

2021-12-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Przepiękny koncert! Cudowne prowadzenie, ciekawe utwory, wspaniali artyści, piękne wykonania, do tego profesjonalizm na każdym kroku. Rollercoaster emocjonalny gwarantowany.
Natala
2021-12-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Jestem zachwycona, mimo że nie było p. Markowskiego koncert był dopracowany... A Jacek Cygan jedyny w swoim rodzaju, klasa sama w sobie.
MagdaS
2021-12-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert bardzo miły i przyjemny. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Jacek Cygan z taką lekkością opowiadał historię pisanych tekstów. Śpiew pani Rybotyckiej i Pana Wójcickiego piękny. Jestem pod wrażeniem.
Laik
2021-12-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Fantastyczny występ, genialni wykonawcy. Każda osoba występująca na scenie pokazała co potrafi. Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka, to artyści jedyni w swoim rodzaju. Ale cała reszta też zachwycała. Wykonania Grzegorza Skawińskiego, nawet nie jego utworów, porywające. Było wspaniale, przepięknie, wzruszająco. Cudowne przeżycie. Dziękuję.
Joanna
2021-12-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Mam uwagi do nagłośnienia, światła momentami oślepiały publiczność , oprawa - np. dekoracja sceny itp. żadna , reszta czyli występ artystów ok.
Zowa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.