Artyści

Imię - spektakl komediowy

Malajkat, Bobrowski i Foremniak w komedii na podstawie kinowego hitu

Opis

5.0 / 5
26 ocen
Recenzje
Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji. 

„Imię” to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Porównywano ją miedzy innymi do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Polska teatralna wersja „Imienia” także jest komedią inteligentną – daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji. 

Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu – puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). 

Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
Dorota Krempa
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar

Czas trwania: 100 minut

Recenzje (26)

2022-02-14 17:30:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
świetny spektakl obsada rewelacja wyszłam w świetnym nastroju ;-)
marta
2022-02-14 20:15:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Spektakl bardzo udany, śmieszny i wciągający. Błacha kolacja stworzyła pretekst do ciekawych rozmów. Świetna obsada.
Michal
2022-02-14 20:15:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
wszystko na najwyzszym poziomie
Tomek. P
2022-02-14 20:15:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Świetny spektakl! Idealny pomysł na randkę w walentynki💞 dużo śmiechu 😄
Magdalena
2022-02-14 20:15:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Rewelacja!!! Super się bawiłam, polecam
Kasia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.