Artyści

Ich czworo

Opis

4.7 / 5
13 ocen
Recenzje
Ich czworo 

Bożonarodzeniowa tragifarsa z udziałem najznakomitszych gwiazd polskiej sceny. Historia małżeństwa, które od dawna nie żyje już jak mąż z żoną. Jedno ucieka w pracę, drugie w romanse. 

W gęstą siatkę małżeńskich pretensji, poza nim samym, uwikłana jest też Lila – córka głównych bohaterów. Dziecko musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tkwiący w stanie ciągłej wojny małżonkowie prowokują wiele okazji do śmiechu, skłaniając jednak także do refleksji nad kosztem, jaki w tym wszystkim ponosi ich dziecko. 

Perspektywa dziewczynki sprawia, że opowieść o typowym trójkącie małżeńskim nabiera innego charakteru. Mimo trudnego tematu spektakl przyciąga niebanalnym humorem.


Obsada
Jerzy Stuhr 
Sonia Bohosiewicz 
Tomasz Kot/Antoni Pawlicki
Renata Dancewicz 
Izabela Kuna 
Krystyna Froelich 
Wojciech Chorąży 
Iga Mencel/Milena Poświatowska

Reż. Jerzy Stuhr

Spektakl Teatru Polonia
Czas trwania: 130 minut z przerwą

Recenzje (13)

2020-02-04 20:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Fantastyczna gra aktorska, fenomenalne miejsca , wspaniały wieczór
IM
2020-02-04 20:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Bardzo fajna sztuka . Dobra gra aktorów .Polecam
AP
2020-02-04 20:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Wspaniała sztuka!
Marcik
2020-02-04 20:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
To był cudowny wieczór, uczta dla duszy
Ipka
2020-02-04 20:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Poruszający spektakl mimo dużej dawki śmiesznych tekstów .Wspaniała obsada a Jerzy Sztur to fenomen polskiego aktorstwa.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.