Sala Ziemi w Poznaniu - repertuar wydarzeń
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Sala Ziemi jest uznawana przez specjalistów za jedną z najlepszych dużych sal koncertowych i operowych w Polsce. To nowoczesny ośrodek, będący częścią Poznań Congress Center, bogaty w multimedialne narzędzia, które pozwalają zorganizować najbardziej wymagające wydarzenia.
Ekran kinowy o powierzchni 120 metrów kwadratowych i wielomodułowa sala, mogąca pomieścić nawet 2000 widzów, to tylko fragment większej całości, w skład której wchodzi Sala Ziemi. Jest ona elementem kompleksu MTP, który umożliwia organizacje spotkań nawet dla 20 000 osób!
W Sali Ziemi odbywają się zarówno koncerty, jak i koncerty symfoniczne, kongresy naukowe, spektakle i wiele innych. 15 kwietnia 2016 odbywały się tam nawet obrady Sejmu i Senatu z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski.
Sala Ziemi o zmiennym planie widowni
Sala Ziemi może zmienić układ swoich miejsc na bardzo wiele sposobów. Posiada układ kinowy (1850 miejsc), układ forum (1750 miejsc), układ dwóch sal (mniejsza – 600 miejsc, większa – 700 miejsc) oraz układ bankietowy (750 miejsc). Te wszystkie możliwe kombinacje zachodzą przy uwzględnieniu doskonałej akustyki.
Jak dotąd w Sali Ziemi zorganizowaliśmy m.in. koncerty Michała Szpaka, Krzysztofa Cugowskiego i Pawła Domagały.
Aktualne wydarzenia w Poznaniu znajdą Państwo TUTAJ.
Sala Ziemi mieści się pod adresem Głogowska 10, 60-734 Poznań, wejście jest od ulicy Śniadeckich. Sala Ziemi stanowi element kompleksu MTP, w którym znajduje się również parking.
Zdjęcia

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Inne sale w pobliżu
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Zwyciężczyni Złotego Parnasa i Orkiestra AkordeonowaWisławie - GrażynaPrzygoda z ogrodnikiemO mało co…Nie Dokazuj! Największe przeboje Marka Grechuty i Jana Kantego PawluśkiewiczaWacław rządzi! Wielka sztuka tylko dla PańCzy pamiętasz? – koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie w wykonaniu Piwnicy pod BaranamiKto ma Klucz.MUMIO - 25 lat w 25 kawałkachSzymon Majewski - Kto Panu to zrobił?Grupa MoCarta wśród gwiazdKabaret hrAbi & Wojtek Kamiński - Być facetemMietek Szcześniak 40 lat na scenieBerek, czyli upiór w moherzeGrupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCartaSłoneczni chłopcyMarcin Daniec - One Man ShowVarius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35Baw mnie! Koncert z piosenkami Seweryna KrajewskiegoPINK FLOYD Tribute (The Echoes Project)Artyści:
Beata ŚcibakównaJacek Borusiński z Kabaretu MumioMichał Lesień-GłowackiNatalia LeszVarius ManxDariusz Kamys z Kabaretu hrAbiMagdalena StużyńskaJoanna KuberskaKamilla BaarRafał RutkowskiWojciech WysockiPaweł Kowaluk z Grupy MoCartaMumioZdzisław WardejnMarcin JanuszkiewiczVioletta ArlakPaweł GóralPaweł DelągMateusz DamięckiGrażyna ŁobaszewskaO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się









.jpg)







.jpg)





