Dom Kultury „Mors” w Dębicy - repertuar wydarzeń
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Historia Domu Kultury „Mors” zaczyna się w 1977 roku. Na początku „Mors” był siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. Tak jak dzisiaj, DK miał wówczas szeroką ofertę zajęć i wydarzeń dla mieszkańców. Śpiew, gra na instrumentach, warsztaty teatralne, biblioteka, kino, spotkania autorskie, lekcje sportowe, a nawet zajęcia praktyczne – jak szycie i gotowanie.
Wewnątrz budynku znajduje się duża sala widowiskowa. Widownia tej sali liczy 600 miejsc. Oprócz niej w „Morsie” znajdziemy pracownie specjalistyczne – baletową, plastyczną, do nauki muzyki oraz przestrzeń przeznaczoną dla Miejskiej Orkiestry Dętej.
Dom Kultury „Mors” w Dębicy jest jedną z placówek Miejskiego Ośrodka Kultury. Oprócz DK „Mors” w skład wchodzi także kino Śnieżka oraz galeria sztuki. Obok funkcjonuje również lodowisko oraz basen.
W latach 2017 2019 w budynku trwał remont. Była to pierwsza od 40 lat modernizacja Domu Kultury. Sala widowiskowa zyskała wygodne fotele, nowe nagłośnienie oraz oświetlenie. Została poszerzona również scena, dzięki czemu mogą się na niej odbywać wydarzenia większego formatu. Powstało pomieszczenie dla orkiestry oraz nowe garderoby dla aktorek i aktorów.
Dom Kultury „Mors” w Dębicy – bilety, repertuar, parking
Dom Kultury „Mors” znajduje się przy ulicy Sportowej 28 w Dębicy. Miejsca postojowe znajdują się zarówno od frontu budynku, jak i z tyłu – od strony ulicy Piłsudskiego. Bilety oraz listę aktualnych wydarzeń teatralnych, muzycznych oraz kabaretowych odbywających się w Domu Kultury „Mors” znajdziecie w repertuarze miasta Dębica.
Zdjęcia

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Inne sale w pobliżu
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Cohen - Po miłości kres. Śpiewa Artur ŻmijewskiKrzysztof Cugowski - Wiek to tylko liczbaDepresja komikaCzy pamiętasz? – koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie w wykonaniu Piwnicy pod BaranamiUrodziny Johanna Straussa - koncert16. Operowe Forum Młodych: Into the WoodsPchła SzachrajkaBerek, czyli upiór w moherzeDżemFestiwal New Start New Stars: Recital KameralnyHappysad Inaczej 2026 - 25 lat zespołuErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaPiosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. PoniedzielskiDom weselny - dwie siostry i weseleKoncert Organowy: Roman PeruckiNerwica natręctwZakochani w Młynarskim. Śpiewają Zbigniew Zamachowski i Iza PołońskaOstra JazdaMaciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!#kopciuszekArtyści:
Mikołaj KrawczykRobert MajewskiAnna GłogowskaKaja PaschalskaMarta Żmuda TrzebiatowskaKatarzyna PakosińskaKarol DziubaMaria NiklińskaKatarzyna CichopekKabaret Moralnego NiepokojuPaulina HoltzRafał MroczekMarek KaliszukMumioWojciech WysockiRafał OlbrychskiAdam NowakJanusz ChabiorEdyta HerbuśDariusz Kamys z Kabaretu hrAbiO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się

-500x.jpg)
-500x.jpg)
-500x.jpg)







