Kamila Ścibiorek

Bio

Przebojowa i niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia. Scenę pokochała już w dzieciństwie, a sądząc po jej karierze – z wzajemnością. Kamila Ściborek to utalentowana aktorka, która poza sceną interesuje się również tańcem i sportem.

Kamila Ścibiorek urodziła się w 1987 roku. Ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Okazuje się jednak, że jej miłość do sceny wykiełkowała bardzo wcześnie, ponieważ już w dzieciństwie próbowała swoich sil na scenach dziecięcych. Większą popularność zdobyła dzięki udziałowi w wielu filmach i serialach – między innymi w: „Detektywach”, „Karbala” czy „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny”. Bez wątpienia, największą popularność przyniosła jej rola w ostatniej z wymienionych produkcji. Co ciekawe, postać, którą grała, mogła być inspirowana członkiem rodziny. Sama aktorka przyznała, że jej mama podpowiedziała jej, aby w pewnym stopniu ją naśladować. To dzięki niej zyskała sobie dużą sympatię widzów i widzek oraz ma liczne grono oddanych fanów i fanek. Oprócz tego, brała udział w spektaklach teatralnych – zagrała między innymi w „Alicji w krainie czarów” czy w „W pokoju obok”.

Występy Kamili Ściborek w spektaklu „Bonobo” - najseksowniejszej komedii roku

Jedną z komedii, w której występuje Kamila Ściborek jest komedia teatralna „Bonobo, czyli najseksowniejsza komedia roku!”. To opowieść o grupie przyjaciół mającej nietypową myśl. Wpadają na pomysł stworzenia randki idealnej. Mimo przeszkód, okazuje się, że co trzy głowy, to nie jedna. Gwarantujemy zaskakujące dialogi, śmiech do łez i gwiazdorską obsadę, w której – obok Kamili Ścibiorek – będzie można zobaczyć między innymi Edytę Herbuś, Antoniego Królikowskiego, Annę Marię Sieklucką, Kamila Krupicza czy Jana Wieczorkowskiego.

Kamila Ścibiorek - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.