Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Berek, czyli upiór w moherze

Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych

Opis

4.9 / 5
139 ocen
Recenzje
Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli „Berek 2” to przepis na udany wieczór!

Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie? 

Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym – nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła. 

Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!


Obsada: 
Ewa Kasprzyk 
Maria Niklińska 
Daniel Olbrychski 
Antoni Pawlicki 
Kamil Kula 
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

Wydarzenia

Recenzje (139)

Super komedia, polecam każdemu. Genialna Ewa Kasprzyk mówiąca językiem każdej babci. Goła klata Daniela Olbrychskiego bezcenna:).
Marek89 Łódź 2020-03-09 17:30:00
Lekka, bardzo zabawna sztuka. Ewa Kasprzyk w roli Pani Ani-mistrzostwo!
Gosia Łódź 2020-03-09 20:30:00
Super
Megi Łódź 2020-03-09 17:30:00
Świetny spektakl. Uśmialiśmy się do łez. Wszystko w pełni profesjonalnie.
Monisia Łódź 2020-03-09 17:30:00
Fantastyczna sztuka!!!Gra aktorska rewelacja.Polecam z całego serca.
Paula Łódź 2020-03-09 20:30:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.