Artyści

Andrzej Seweryn - Z humorem wokół Szekspira

Mistrz czyta mistrza

Opis

5.0 / 5
13 ocen
Recenzje
„Hamlet”, „Makbet”, „Otello” – najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira w wybitnej interpretacji aktorskiej Andrzeja Seweryna.

Monodram pt. „Andrzej Seweryn - Z humorem wokół Szekspira” to nie tylko popis kunsztu aktorskiego Andrzeja Seweryna, lecz także okazja, by doświadczyć najwspanialszych dzieł Szekspira. Co więcej – to zaproszenie dla publiczności, by współtworzyła wieczór poświęcony najsłynniejszemu dramatopisarzowi wszech czasów. 
Zaproszenie skierowane jest zarówno do koneserów tekstów szekspirowskich, jak i do tych, którzy jego twórczość znają nieco mniej. I jedni, i drudzy, wspólnie z Andrzejem Sewerynem, mogą się podjąć interpretacji i reinterpretacji znanych dzieł. Do dziś stanowią one wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji publiczności. 
 
Twórczość Szekspira zachwyca aktualnością, szczególnie w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Monodram „Andrzej Seweryn - Z humorem wokół Szekspira” to szansa, by dowiedzieć się, co w Szekspirze najbardziej fascynuje Seweryna – aktora, a co Seweryna – człowieka…
 
Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata Szekspira. 
 
Występuje: Andrzej Seweryn

Recenzje (13)

2022-05-25 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Rewelacyjny spektakl. Mistrzostwo Mistrza i wielka duchowa uczta. Świetny kontakt Andrzeja Seweryna z publicznością. Szkoda, że tak rzadko możemy gościć w Poznaniu tak wybitnych aktorów.
Konstancja
2022-05-25 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Występ Andrzeja Seweryna poza skalą wszelkich ocen, absolut!
Ka
2022-05-25 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Niezapomniany wieczor, jestem ZACHWYCONA‼️‼️‼️‼️‼️‼️💚💚💚💚
Anna Zwiefka
2022-05-25 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Razem z małżonką czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy zobaczyć na scenie takiego Mistrza jak Pan Andrzej Seweryn. Rewelacyjnie spędzony czas. Dziękujemy bardzo.
2022-05-25 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Niezwykły, liryczny wieczór z Andrzejem Sewerynem. Wielką przyjemnością jest bezpośrednie obcowanie z AKTOREM - ARTYSTĄ, który w niewymuszony sposób przekonuje, że Szekspir wielkim poetą był.
Urszula B.

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.