Opania - Cohen - Nohavica: Miłości pachniesz deszczem

Opis

4.9 / 5
7 ocen
Recenzje
Spotkanie dwóch wielkich piosenkarzy – Leonarda Cohena i Jaromíra Nohavicy – w artystycznej koncepcji Mariana Opani i doskonałym opracowaniu muzycznym Janusza Stokłosy. „Opania – Cohen – Nohavica” to nastrojowe widowisko na pograniczu marzeń i tęsknoty.

„Opania – Cohen – Nohavica: Miłości pachniesz deszczem” to wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje Leonarda Cohena i Jaromíra Nohavicy. Ze sceny wybrzmią polskie wersje takich hitów jak „Sisters of Mercy”, „Hallelujah”, „Potulní kejklíŕi” czy „Až to se mnu sekne”. 
Kompozycje powstały z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Mariana Opani. Do współpracy artysta zaprosił trzech znakomitych solistów: Iwonę Loranc, Marcina Januszkiewicza i Bartłomieja Nowosielskiego.


Obsada
Marian Opania
Iwona Loranc
Marcin Januszkiewicz
Bartłomiej Nowosielski
 
Scenariusz i reżyseria: Marian Opania
Opracowanie muzyczne: Janusz Stokłosa
 Zespół: Jacek Kita – piano, Piotr Domagalski – kontrabas, Fabian Włodarek – akordeon
 
Czas trwania: 2 godziny
Koncert jest przeznaczony dla widzów powyżej 16. roku życia.

Recenzje (7)

2020-02-02 19:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław,
Same nazwiska mówią za siebie ,dlatego kupowaliśmy bilety. Koncert piękny, poetycki, p. Opania - świetny gawędziarz. Natomiast oświetlenie fatalne. Przejeżdżanie po widowni silnym światłem zepsuło nam wrażenia. Zamiast skupić się na wykonawcy / który był słabo widoczny / i tekstach ,zakrywaliśmy oczy chcąc uniknąć oślepienia. Widziałam, że wiele osób tak robi. W przerwie powiedziałam to oświetleniowcowi, co troszkę poprawiło sytuację ale dalej więcej było widać latających świateł niż wykonawców. Czyżby taka maniera ostatnio obowiązywała na koncertach. Czekam na wyjaśnienie. Przekonam się, czy w ogóle czytacie nasze uwagi. Pozdrawiam, J.Jaworska.

Odpowiedź Adria Art:

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wiadomość i przepraszamy za późną odpowiedź. Staramy się czytać wszystkie Państwa uwagi, choć - jak widać na przykładzie Pani wiadomości - zdarza nam się czasem coś przeoczyć. W przypadku oświetlenia - reżyseria światła to decyzja producenta, ale jako organizatorzy będziemy zwracać na to uwagę. Siła światła może się zmieniać w stosunku do miejsca i niestety czasem zdarza się, że czegoś jest odrobinę za mało lub za dużo. Siła światła przemierzająca widownię może być trudna do przygotowania na próbie, niemniej uwagi widzów pomagają nam dostrzec trudności i dbać o to, aby kolejne koncerty były coraz lepsze. Serdecznie pozdrawiamy! Adria Art

2020-02-02 19:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław,
Super.
BR
2020-02-02 19:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław,
Bardzo piękny koncert.
Izab
2020-02-02 19:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław,
Wspaniały koncert,piękne głosy.prodimy o jeszcze
Wiedźma
2020-02-02 19:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław,
Wspaniali fantastyczni aktorzy cudowna atmosfera , piękne teksty polecam wszystkim naprawdę warto
Ania

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.