Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów
Sprawdź gdzie wystąpi Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Jedyny członek Kabaretu Młodych Panów z wykształceniem wyższym. Łukasz Kaczmarczyk to pochodzący z Rybnika artysta kabaretowy, który określa samego siebie jako specjalistę od „grubych żartów”.
Urodził się 6 sierpnia 1980 roku. Ukończył Technikum Energetyczne w Rybniku i studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. W 2004 roku założył z przyjaciółmi Kabaret Młodych Panów.
7 października 2004 roku uznaje się za oficjalny początek Kabaretu Młodych Panów. Tego dnia zespół składający się z Roberta Korólczyka, Mateusza Banaszkiewicza, Bartosza Demczuka i Łukasza Kaczmarczyka wystąpił podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „RYJEK”. Młodzi Panowie zaprezentowali swój program „My naprawdę chcemy pracować”. Od tej pory grupa naliczyła już ponad 3000 występów, z sukcesem podróżując po kraju i nie tylko.
Łukasz Kaczmarczyk współpracował z Ewą Błachnio, dawną członkinią kabaretu Limo (w latach 2000–2014). Razem współtworzyli grupę o nazwie Para Numer Dwa, w której wcielali się w Bencia i Rencie – małżeństwo z długoletnim stażem. Choć wykreowana para jest oszczędna w dzieleniu się ciepłym słowem – swoje uczucia wyrażają w kontekście przezabawnych sytuacji, na które trafiają.
Kabaret Młodych Panów
Ostatni program Kabaretu nosił tytuł „To jest chore!”. Skecze dotykają sytuacji w codziennym życiu, które są nienormalne, nielogiczne i zakrawają o absurd. Jednym słowem – o tym, co chore.
Zdjęcia
Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów - Najczęściej zadawane pytania

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Inni artyści
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Kasia Kowalska akustycznieZakochani Dąbrowska/JanuszkiewiczUrodziny Johanna Straussa - koncertPrzygoda z ogrodnikiemEwelina Flinta - MariposaKoncert dla Seniorów - Paganini. Wychowanek diabłaNastępnego dnia ranoSąsiedzi z góry, czyli barabuum!Depresja komikaKoncert rozKOCHAna - czyli miłość w piosenkach legendarnych polskich wokalistówSkończyły się żarty. Mann i BukartykDom weselny - dwie siostry i weseleKabaret hrAbi & Goście - Potemowe piosenkiKabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jestKiedy kota nie ma…Krakowskie klimaty – Wójcicki, RybotyckaAndrzej Poniedzielski - Dobry wieczór...?Romeo i Julia żyją - spektakl muzyczny Arkadiusza JakubikaPATRYCJA MARKOWSKA 25 lat na scenie - KONCERT JUBILEUSZOWYMój najlepszy przyjacielMiasta:
LesznoSieradzKrakówStargardPruszkówChrzanówDębicaPłockBraniewoSuwałkiSosnowiecKołobrzegRuda ŚląskaPuławyChorzówOświęcimGdańskBiałystokDąbrowa GórniczaKielceOstródaZamośćNysaPszczynaZąbkowice ŚląskieSale:
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika w PuławachRegionalne Centrum Kultur Pogranicza w KrośnieHala Widowiskowo-Sportowa CAiIS w Grodzisku MazowieckimAula im. Anny Wasilewskiej w OlsztynieWojewódzki Dom Kultury w KielcachOstrowskie Centrum Kultury w Ostrowie WielkopolskimTorwarMiejski Ośrodek Kultury w ZawierciuNarodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach (NOSPR)Centrum Kultury „Browar B.” we WłocławkuMrągowskie Centrum Kultury w MrągowieFilharmonia Podkarpacka w RzeszowiePlanetarium Wenus w Zielonej GórzeTeatr Kwadrat w WarszawieOstrołęckie Centrum Kultury w OstrołęceO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się








-500x.jpg)



-500x.jpg)



