Artyści

Krystian Ochman - Winter Tour ‘22

Opis

5.0 / 5
50 ocen
Recenzje
Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Kup bilety na nadchodzącą trasę koncertową artysty - „Winter Tour ‘22”!

Zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. 

Krystian Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór – „Światłocienie” – typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni.

Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w YouTube. 

Krystian Ochman – koncerty Winter Tour ‘22

Fani Krystiana Ochmana będą mogli zobaczyć artystę na żywo zimą 2022. Nadchodzące koncerty artysty można znaleźć m.in. w naszym repertuarze.
Zwycięzca 58. edycji KFPP w Opolu zaprezentuje swoje najpopularniejsze single, a także nowe piosenki, nad którymi pracuje. Szykuje się niezapomniana uczta muzyczna z jedną z najjaśniejszych gwiazd muzycznych młodego pokolenia.

Wydarzenia

05.03.2022
19:00
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice

Recenzje (50)

2022-01-06 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Cudowny koncert, niezapomniane przeżycie. Namówiłam na koncert dwie osoby, które cały czas mi za to dziekują. Po za tym samo miejsce sprawiło, że była to uczta dla duszy i ciała. Wspaniałe jest móc zobaczyć tak wybitnego piosenkarza na żywo. Ochman jest bardzo skromna osobą i ma świetny kontakt z publicznością.
flora62
2022-01-06 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wykonawstwo adekwatne do oczekiwań. Krystian Ochmana to chłopak , który proponuje muzykę jakiej nie ma na naszym rynku. To dobro narodowe....
biedronka469
2022-01-06 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wspaniały koncert, super wykonawca
Adam
2022-01-06 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Zabieram jedną gwiazdkę za niedosyt. Półtorej godzinki zdecydowanie za krótko! :) Generalnie wspaniały, niesamowity koncert. Przepiękne oświetlenie, trafiało w punkt i nadawało klimatu pod każdą piosenkę, można było poczuć się jak w innym wymiarze. Ja odleciałam. Każdy kto został oczarowany twórczością Krystiana Ochmana, jego głosem i oryginalnością utworów powinien wybrać się na koncert. Niesamowite przeżycie. Ahhh będę musiała wybrać się raz jeszcze... i was też zachęcam. :)
Manku
2022-01-06 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert rewelacyjny, dawno nie byłem na tak wspaniałym wydarzeniu. Głos Krysiana i akustyka Filharmonii Pomorskiej , to uczta dla uszu i prawdziwa magia.
Vi Valdii

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.