Justyna Ducka

Bio

Młoda, ambitna, podbijająca kolejne polskie sceny. Justyna Ducka zadebiutowała bardzo wcześnie – bo już w wieku 11 lat. Od tamtej pory regularnie pojawia się na małym ekranie w mniejszych lub większych rolach.

Justyna Ducka urodziła się 11 lutego 1989 roku w Warszawie. W 2015 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (filia we Wrocławiu). Na ekranie zadebiutowała już w wieku 11 lat, rolą Ani Kowalczyk w serialu „Dom”, a kilka lat później epizodycznie wystąpiła także w serialu „Plebania” oraz „Pensjonat pod Różą”. Po skończeniu PWST pojawiała się w takich produkcjach, jak: „O mnie się nie martw”, „Blondynka” czy „Na dobre i na złe”. Większą popularność przyniosły jej role w serialach „Korona królów”, gdzie wcieliła się w Dobruszkę i „Zakochani po uszy”, gdzie odgrywała Paulę Walaszek.

Aktorkę można kojarzyć także z ról głosowych. Justyna Ducka ma na swoim koncie już kilka wcieleń dubbingowych – udzieliła głosu postaciom z takich filmów i seriali, jak: „Mroczne umysły”, „Zagubiona w Oz” czy „Akademia Skylanders”. Wzięła także udział w słuchowiskach: „Trzy widoki na Tokio” oraz „Zabaweczka”.

Czy Justyna Ducka boi się Virginii Woolf?

W naszym repertuarze znajduje się spektakl z udziałem Justyny Duckiej. Jest to klasyczny dramat teatralny „Kto się boi Virginii Woolf?”. Jest to historia pełna sekretów i tajemnic, która od dziesięcioleci porusza do głębi następne pokolenia widzów i widzek. Oprócz Duckiej na scenie będzie można zobaczyć Ewę Kasprzyk, Agnieszkę Więdłochę czy Antoniego Pawlickiego.

Justyna Ducka - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.