Teatr Muzyczny ROMA
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
Bilety wyprzedane
Koncerty „90/35” to nie tylko kontynuacja niezwykle udanych koncertów „90. – to się nie powtórzy!”, ale również świętowanie 35-lecia działalności zespołu Varius Manx! Lata 90. to czas, który zrewolucjonizował scenę muzyczną, przynosząc nam niezapomniane melodie, które na zawsze zagościły w naszych sercach.
Było super. Mega koncert
Various Manx - oryginalna ambitna muzyka, zdecydowanie powyżej krajowego poziomu. Bogactwo dźwięków np. przez uczestnictwo saksofonu. Doświadczenie i rutyna muzyków. Dbałość o wykon i perfekcja. Kasia - niepowtarzalne zjawisko wokalne i estetyczne (wizualne). Praca, praca, praca i efekt w postaci silnego czystego głosu, zdolnego do najróżniejszych wariacji wokalnych. Doskonałe wyczucie muzyki przekładane na zachowanie sceniczne. Znacznie powyżej poziomu krajowego. Various + Kasia - prawdopodobnie najlepszy zespół Polski tej kategorii wielu ostatnich lat.
Sam zespół i Kasia Stankiewicz świetni, jednak nagłośnienie katastrofa.
Niesamowity koncert! Wszystko na najwyższym poziomie, wspaniałe przeżycie. A Kasia Stankiewicz brzmi niewiarygodnie. Jestem zachwycona! Mimo że musiałam przejechać ponad 400km to nie żałuję ani złotówki i ani minuty.
Piękny koncert. Piękny głos Kasi Stankiwiecz. Bardzo dobra organizacja, parking pod samym wejściem. Bardzo dobre nagłośnienie.
Koncert rewelacja :)
Rewelacyjny koncert
Piękny koncert, super zabawa.
Super koncert, Kasia rewelacyjna
Było super😃


Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Zobacz też
Artyści:
Michał Lesień-GłowackiZofia NowakowskaMaciej WierzbickiJanusz PanasewiczPrzemysław SadowskiPaweł Kowaluk z Grupy MoCartaGrzegorz WonsEmadeMichalina ŁabaczRafał OlbrychskiKabaret Moralnego NiepokojuJakub ZającAgnieszka WiędłochaMarek CzekałaJakub WonsKasia StankiewiczMagdalena GórskaKatarzyna UcherskaKatarzyna DąbrowskaWojciech ZielińskiMiasta:
ToruńOstrów WielkopolskiŁomżaŻywiecPoznańRzeszówPiłaPruszkówRadomSkarżysko-KamiennaKrakówŁódźRzeszów - JasionkaKraśnikAndrychówRuda ŚląskaSzczecinSuwałkiGnieznoWałbrzychPszczynaKołobrzegOpoleBydgoszczPrzeworskSale:
Centrum Kultury „Browar B.” we WłocławkuLubuski Teatr w Zielonej GórzeAmfiteatr Miejski w ŚwinoujściuPałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie GórniczejMiejski Dom Kultury w ŁańcucieMiejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-KamiennejAula Auditorium Maximum w OlsztynieCentrum Kulturalne w PrzemyśluNyski Dom KulturyTerminal Kultury GocławCentrum Kultury w Grodzisku MazowieckimMiejska Szkoła Artystyczna w Mińsku MazowieckimKino Teatr Apollo w PoznaniuDom Muzyki i Tańca w ZabrzuCavatina HallAdria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się
