Raz Dwa Trzy
Sprawdź gdzie wystąpi Raz Dwa Trzy
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Raz Dwa Trzy to jedna z niezwykle charakterystycznych formacji działających nieprzerwanie na polskiej scenie muzycznej. Od 30 lat konsekwentnie idą własnym szlakiem, pozyskując swoim autentyzmem wiernych fanów.
Zespół powstał w 1990 roku z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze – Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka.
Charakterystyczną cechą twórczości Raz Dwa Trzy jest harmonia pomiędzy tekstem a kompozycją – oba te elementy odgrywają równie istotną rolę. Za warstwę liryczną odpowiada Adam Nowak, który ponadto jest wokalistą, gitarzystą i liderem zespołu. Raz Dwa Trzy wykonuje piosenki „o czymś”, co zdaje się obecnie coraz rzadszym zjawiskiem.
Albumy Raz Dwa Trzy pokryte złotem i platyną
Zespół wydał łącznie 7 studyjnych albumów. Płyta „cztery”, wydana w 1994 roku, uzyskała status złotej. Natomiast krążek „Trudno nie wierzyć w nic” i „Skądokąd” – miano platynowych. Mimo tych sukcesów Raz Dwa Trzy od początku skupiał się przede wszystkim na tym, żeby być formacją koncertową. Potwierdzają to także miłośnicy Raz Dwa Trzy, którzy regularnie przychodzą na koncerty i uczestniczą w ważnych chwilach zespołu.
Zespół Raz Dwa Trzy świętuje 35 lat swojej autentycznej twórczości, zapraszając fanów na jubileuszowe koncerty „Raz Dwa Trzy... dzieści pięć okrążeń wokół słońca…”. Mimo licznych sukcesów wydawniczych, to właśnie na scenie tworzą z publicznością niepowtarzalną więź, która stanowi istotę ich artystycznej drogi.
Zdjęcia
Raz Dwa Trzy - Najczęściej zadawane pytania

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Inni artyści
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Cohen - Po miłości kres. Śpiewa Artur ŻmijewskiKabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jestKoncert Jazzowy: Pedagodzy i studenci Katedry JazzuWtorek z Muzyką Dawną: Tromba Gloriosa – Enceaenia MusicesPrawdaKłam, kręć i klękajWisławie - GrażynaUrodziny Johanna Straussa - koncertTerapia dla parPorwaniePiosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. PoniedzielskiKabaret hrAbi & Goście - Potemowe piosenkiSzymon Majewski - Kto Panu to zrobił?Zakochani w Młynarskim. Śpiewają Zbigniew Zamachowski i Iza PołońskaBoeing BoeingWstydMatylda/Łukasiewicz - „Myszko Tour”Grupa MoCarta – DzieciomMaciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaMiasta:
KrosnoKielceRzeszówGnieznoRybnikTarnówBydgoszczRuda ŚląskaWrześniaZamośćPiłaWałbrzychTomaszów MazowieckiSzczecinCieszynPłońskSosnowiecOpoleKoninStalowa WolaZabrzeŁódźPoznańKrakówNowy TargSale:
Kujawskie Centrum Kultury w InowrocławiuKlub Politechnik w CzęstochowieAula im. Anny Wasilewskiej w OlsztynieTeatr Muzyczny w PoznaniuBałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w KoszalinieFilharmonia Opolska im. Józefa ElsneraNyski Dom KulturyBielskie Centrum Kultury w Bielsku-BiałejPłocka Szkoła MuzycznaMiejski Ośrodek Kultury w Nowym SączuChorzowskie Centrum KulturySala Widowiskowa Zespołu „Mazowsze”Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej GórzeTeatr Muzyczny Capitol we WrocławiuHala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w BydgoszczyO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się




















.jpg)

