fajni aktorzy, polecam
Żona potrzebna od zaraz
Ile żon potrzeba do szczęścia?
Z żoną źle, bez żony jeszcze gorzej. Zwłaszcza jeśli od niej zależy ważny awans. Bohater spektaklu „Żona potrzebna od zaraz” postanawia sprostać wymaganiom szefa – i to za wszelką cenę!
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Teatr
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Recenzje (171)
Świetna zabawa, polecam spektakl
ubawiliśmy się z żoną bardzo. Obsada i gra aktorska kapitalna. POLECAM !
Bardzo fajny i zabawny spektakl. Świetna gra aktorów. Polecam serdecznie.
Super spektakl. Dużo śmiesznych sytuacji. Gra aktorów na 6+. Polecam
Dobry spektakl👍👍👍
Absolutna rewelacja. Sztuka bawi od pierwszej do ostatniej minuty. Fenomenalne kreacje aktorskie. Michał Mikołajczak ... no cóż, to mój pierwszy raz, kiedy widziałam go w roli komediowej i chapeau bas. A Magdalena Wójcik rozwaliła system. Nie będę spojlerować, bo to trzeba po prostu zobaczyć. :D
Spektakl zabawny świetna gra aktorska
Lekka komedia na klasycznej kanwie. Świetna gra aktorska, bawiłam się wyśmienicie.
Udany spektakl, momentami bawi do łez. Gra Pana Mikołajczaka trochę przesadzona, irytująca... Za to rewelacyjna Pani Maria Pakulnis - to jej daję 5 gwiazdek. Mistrzyni :)
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Michał KrólikowskiMagdalena LamparskaKabaret Moralnego NiepokojuJacek KopczyńskiMonika MazurVioletta ArlakJoanna KuberskaLesław ŻurekJanusz ChabiorKarolina PiwoszAgnieszka WiędłochaSandra Staniszewska-HerbichKatarzyna AnkudowiczKatarzyna KwiatkowskaMichalina SosnaBogusław KudłekPiotr SzwedesMichał LewandowskiEmma GiegżnoMarek KaliszukMiasta:
JarocinRacibórzStargardChorzówRybnikKielceSopotRzeszówDąbrowa GórniczaPszczynaStalowa WolaOstródaKoninSłupskOświęcimPłockKraśnikPuławyPoznańSkarżysko-KamiennaŚwiebodzinKatowiceTarnówGrodzisk MazowieckiRadomskoSale:
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w LublinieMCK w KatowicachAula Artis w PoznaniuNarodowe Forum Muzyki we WrocławiuTerminal Kultury GocławTeatr Muzyczny Roma w WarszawiePłocka Szkoła MuzycznaBałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w KoszalinieTeatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej GórzeChorzowskie Centrum KulturyTeatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie WielkopolskimPałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie GórniczejAula Szkoła Pomnik w GnieznieDom Kultury „Mors” w DębicyFilharmonia CzęstochowskaO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się






















































