Sławomir Pacek
Sprawdź gdzie wystąpi Sławomir Pacek
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Większość osób najlepiej zna jego głos – wcielał się on bowiem w bez mała setkę postaci dubbingowych! Sławomir Pacek to także znany aktor filmowy, serialowy i teatralny.
Aktor urodził się 1 stycznia 1967 roku w Starachowicach. W 1986 roku skończył starachowickie II Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica, a cztery lata później – Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W 2016 roku w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie uzyskał stopień naukowy doktora.
Od wielu lat aktor jest związany ze stołecznym Teatrem Powszechnym, ale w swojej karierze współpracował też między innymi z warszawskim Teatrem Scena Prezentacje. Sławomir Pacek debiutował rolą dubbingową w polskiej wersji językowej serialu animowanego „Flinstonowie”. Później wcielał się także w postaci z produkcji takich, jak: „Pomocy! To banda Kudłacza” czy „Łebski Harry”. Na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w filmie „Ostatni dzwonek”, gdzie wykreował „Donosa” Kowalczyka.
Aktor ma na swoim koncie wiele interesujących ról, w takich produkcjach, jak między innymi: „Asterix na olimpiadzie”, „Zambezia”, „Bumblebee” czy „A gdyby…?”, ale też w rodzimych, jak: „Kiler”, „13 posterunek 2”, „Na dobre i na złe”, „Czas honoru” czy „Futro z misia”.
Sławomir Pacek w spektaklach komediowych: „Na zdrowie”, „Ożenek” i „Okno na parlament”
W naszym repertuarze, Sławomira Packa można zobaczyć w spektaklu „Na zdrowie” – głośnej komedii, która z humorem obnaża powierzchowność postaw bohaterów. Obok Packa na scenie pojawią się Zofia Zborowska-Wrona, Filip Gurłacz czy Zbigniew Waleryś. Spektakl wyreżyserował Marcin Hycnar.
Sławomir Pacek dołączył do obsady komedii teatralnej "Ożenek", który wraz z Krzysztofem Draczem tworzy niezwykły duet sceniczny. Spektakl został wyreżyserowany przez renomowanego reżysera Janusza Gajosa, co gwarantuje wysoką jakość artystyczną i niezapomniane doświadczenie dla widzów.
Aktor występuje też w niezwykłej farsie Okno na parlament w reżyserii Krystyny Jandy. W tej kultowej farsie Raya Cooneya bohaterowie próbują wyplątać się z gęstej sieci problemów spowodowanych niebezpiecznym romansem! Sławomir Pacek gra w tej komedii m.in. z Mirosławem Kropielnickim.
W sztuce „Big Bang” bohaterowie z Mazowieckiej wsi zostają świadkami lądowania przybyszów z kosmosów. Wydarzenie przeraża a zarazem fascynuje mieszkańców, otwierając przed nimi perspektywę znalezienia odpowiedzi na najdziwniejsze pytania.
Zdjęcia
Sławomir Pacek - Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja Adria Art
Tu zaczyna się kultura
Zakupybez prowizji
Zgarnij 20 zł zapierwsze logowanie!

Sztukakorzyści
Alertbiletowy


Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.
Inni artyści
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Wiesz, że wiemBombkowy Koncert Grupy MoCartaGoło i WesołoWstydUrodziny Johanna Straussa - koncertPaula Roma - Z resztekExterminatorNa pełnych obrotachPrzygoda z ogrodnikiemPiosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. PoniedzielskiCzy pamiętasz? – koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie w wykonaniu Piwnicy pod BaranamiAndrzej Poniedzielski - Dobry wieczór...?Boeing BoeingO mało co…Sąsiedzi z góry, czyli barabuum!Kasia Kowalska akustycznieGrażyna Łobaszewska & Adam Nowak – Piosenki o ludziach z dusząLady Pank – 45 latSzymon Majewski - Kto Panu to zrobił?Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechuMiasta:
OtrębusyGorzów WielkopolskiKoszalinOpoleŻywiecZielona GóraŁódźWarszawaBiałystokZabrzeKielceKołobrzegWłocławekKaliszChorzówStargardMyśleniceKoninTomaszów MazowieckiMrągowoUstrońWysokie MazowieckieGostyńWrocławLesznoSale:
Centrum Spotkania Kultur w LublinieNarodowe Forum Muzyki we WrocławiuGarnizon Sztuki w WarszawieTeatr Wielki w PoznaniuHala Widowiskowo-Sportowa im. Mieczysława Łopatki w GnieźnieAmfiteatr w GiżyckuTeatr Kwadrat w WarszawieMiejski Dom Kultury w Zduńskiej WoliAula Artis w PoznaniuMiejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-KamiennejAmfiteatr w PłockuTeatr im. Adama Mickiewicza w CieszynieChorzowskie Centrum KulturyHala Widowiskowo-Sportowa CAiIS w Grodzisku MazowieckimOświęcimskie Centrum KulturyO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się





















































-500x.jpg)


