Bardzo fajne przedstawienie – wciągające, z dobrą energią i świetną grą aktorów. Widać było zaangażowanie i profesjonalizm całego zespołu. Niestety komfort odbioru psuła niska temperatura na widowni, niby z powodu awarii ogrzewania było naprawdę zimno. Szkoda, bo przy lepszych warunkach spektakl zrobiłby jeszcze większe wrażenie.
Jak Zabłocki na mydle
spektakl komediowy
Pamiętacie Alutkę i Jędrulę? Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu razem! Dwoje wyjątkowych aktorów ponownie gra małżeństwo, które nie rozumie się od lat. Czy szalony eksperyment pomoże im to zmienić? Zapraszamy na komedię Teatru Gudejko, znanego z takich hitów jak „Nerwica natręctw”, „Goło i wesoło” i „Berek, czyli upiór w moherze”!
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Teatr
- Producent
- Teatr Gudejko
- Wiek
- 16+
- Czas trwania
- 120 minut z przerwą
Recenzje (602)
Super
Przedstawienie rewelacyjne ... Polecam "Jak Zabłocki na mydle..." Komedia, ktora bawi do łez... Teatr DOM ....skromny .... Brakowało mi szatni , kawiarni z dobrą kawą przed spektaklem....
Świetni aktorzy, zabawny spektakl, miły wieczór.
Polecam - aktorzy znani z komedii i kina zabawne sytuacje z życia wzięte .
Bardzo fajna komedia. polecam
Rodzicom się podobało..dostali bilwty ode mnie w prezencie.
Było super
Bardzo dobry spektakl, pełen humoru. Polecam.
Dobry humor i wspaniała zabawa
Zdjęcia
Wideo
.jpg)
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Przemysław CypryańskiEmadeMarta WierzbickaFiszZdzisław WardejnGrzegorz WonsOlga BorysDariusz Kamys z Kabaretu hrAbiPaweł ŁawrynowiczMagdalena StużyńskaMarek KalitaMateusz DamięckiMichał LewandowskiAnna GłogowskaMirosław ZbrojewiczJanusz PanasewiczZespół Pieśni i Tańca ŚląskAnna DereszowskaPiotr SzwedesBeata RybotyckaMiasta:
PiłaSkarżysko-KamiennaWarszawaBielsko-BiałaChrzanówKrosnoOlsztynOpocznoRzeszówWolbromToruńGnieznoKoszalinRadomskoTomaszów MazowieckiKoninOpolePłońskGdańskTychyKrakówCieszynOstrów WielkopolskiŁódźOtrębusySale:
Centrum Spotkania Kultur w LublinieNarodowe Forum Muzyki we WrocławiuSala Widowiskowa Zespołu „Mazowsze”Teatr im. Juliusza Słowackiego w KrakowieWojewódzki Dom Kultury w KielcachBielskie Centrum Kultury w Bielsku-BiałejTeatr Polski we WrocławiuAmfiteatr w KołobrzeguAmfiteatr nad jeziorem Czos w MrągowieCentrum Tradycji Hutnictwa w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOświęcimskie Centrum KulturyMała WarszawaTeatr Wielki w PoznaniuAula im. Anny Wasilewskiej w OlsztynieMiejski Ośrodek Kultury w ZawierciuO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się


























































