Artyści

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Opis

4.9 / 5
25 ocen
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów – „Złoty jubileusz: 50 lat na 100%”. Charyzmatyczny wokalista postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową z wybitnymi muzykami i pełną niezapomnianych przebojów. 
 
Chociaż Cugowski nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, zdecydował się na huczne świętowanie 50-lecia swojej pracy artystycznej. Podczas niezwykłych koncertów wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad artystycznej działalności, pełną wielkich i niezapomnianych hitów. 
 
W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. 

Recenzje (25)

2020-01-25 19:00:00 Filharmonia Pomorska,
Petarda!!! Ciary i b.pozytywne wrażenia.. p.Cugowski- głos jak dzwon a Zespół Mistrzów- mistrzostwo świata..
Ania
2020-01-25 19:00:00 Filharmonia Pomorska,
Wspaniały koncert wspaniałego artysty i niezapomniane wrażenia. świetnie się bawiliśmy i śpiewaliśmy przeboje z naszych lat razem z publicznością. Cudownego głosu Panu Krzysztofowi może mu pozazdrościć niejeden artysta.
MIRA1953
2020-02-02 18:00:00 Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice,
Wspaniała atmosfera, niesamowity zespół mistrzów, wokalista najlepszy w Polsce
skuzik
2020-02-02 18:00:00 Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice,
Jeśli koncert jest zaplanowany na godz 18ta to powinien rozpocząć się punktualnie- to jedyny minus organizacyjny.
Chorzów
2020-01-25 19:00:00 Filharmonia Pomorska,
Dobre nagłośnienie. Super atmosfera...
Marcin

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.