Lady Pank - MTV Unplugged

Opis

4.9 / 5
397 ocen
Recenzje
Stało się to, na co wszyscy czekali – do kultowej serii MTV Unplugged dołączył Lady Pank. Niezwykłe aranżacje przebojów „bez prądu” usłyszymy nie tylko na nadchodzącej płycie, ale także podczas jedynych w swoim rodzaju koncertów „MTV Unplugged”!

Lady Pank to dwunasty artysta, który przez ostatnie 16 lat został zaproszony przez MTV do wspólnego stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich największych hitów. Płyta z przebojami w wersji akustycznej ukazała się 25 listopada 2022, a już wiosną następnego roku zespół rozpoczął unikalny cykl koncertów z serii „MTV Unplugged”.

W wybranych miastach w Polsce zespołowi towarzyszyć będą zaproszeni goście, z którymi Lady Pank zaprezentuje efekty swojej pracy. Cała trasa koncertowa MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku.

Oprócz filarów grupy – Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers

Całość projektu obejmuje niewielką liczbę koncertów i już nigdy się nie powtórzy. Nie ma nad czym się zastanawiać – zarezerwuj bilety i stań się częścią wyjątkowej historii zespołu!

Recenzje (397)

2024-04-30 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Było super, polecamy :)
Asia
2024-04-27 19:00:00 MTP - Poznań Congress Center - Sala Ziemi, Poznań
Występ zespołu super, gorzej z obsługą sali , miejsca dla widowni były siedzące ,przede mną kilka osób ( raczej pod wpływem ) stało i tańcowało zasłaniając scenę. Nikt z obsługi sali nie reagował na ich zachowanie , nawet na używanie papierosów elektronicznych. Bilety tanie nie były a komfort udziału w koncercie (podkreślam z miejscami siedzącymi ) zerowy.
2024-04-27 19:00:00 MTP - Poznań Congress Center - Sala Ziemi, Poznań
Super, jak zawsze chłopaki dali czadu.
2024-04-30 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Świetny koncert, doskonale się bawiliśmy i serdecznie polecamy! Na pierwszych piosenkach było ciężko usłyszeć słowa siedząc z tyłu sali, muzyka trochę zagłuszała wokalistę.
BardzoZadowolony
2024-04-30 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Rewelacja :)

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.