Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Mrozu - Aura Tour

Opis

5.0 / 5
41 ocen
Recenzje
Mrozu - Aura Tour
Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska. 

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych. 

W 2021 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

Bilety

Recenzje (41)

Było super Naprawdę gorąca atmosfera Jeżeli ktoś kocha Mroza to na pewno polecam😍🤩
Kasia Katowice 2020-10-08 17:30:00
Koncert bardzo udany.
Magda Katowice 2020-10-08 17:30:00
Bardzo pozytywnie odbieram wszystkie działania, które miały zapewnić nam bezpieczeństwo w trakcie koncertu. Cieszę się, że pomimo wielu trudności udało się doprowadzić do realizacji koncertu. Dzięki!
Łukasz Katowice 2020-10-08 20:30:00
Super artysta, świetni muzycy, wiec i koncert rewelacyjny!
BB Katowice 2020-10-08 17:30:00
Rewelacyjne!!! Mrozu genialny
DG Katowice 2020-10-08 17:30:00

Artyści

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.