Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
spektakl

Wąsik

Pazura, Koterski i Wierzbicka w premierowej komedii

Opis

4.8 / 5
62 oceny
Recenzje
Wąsik
Wąsik, ach, ten wąsik… Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji. A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną! 

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą!

Co gorsza – w krytycznym momencie zawodzi maszynka do golenia, pozostawiając na twarzy bohatera wąsik. Nowy zarost nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że wąs pozwala chłopakowi wreszcie zmienić się w mężczyznę, choć nie jest to łatwa droga…

Dobrego zakończenia można się spodziewać, a o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając przezabawny spektakl.


Obsada:
Marta Wierzbicka/Milena Staszuk
Mirosław Baka/Radosław Pazura 
Jan Jankowski/Jarosław Boberek
Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel
Michał Koterski 

Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio 
Reżyseria: Jan Jankowski

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Recenzje (62)

Spektakl śmieszny, dobrze się bawiliśmy. Jeden minus za brak informacji o przerwie w trakcie spektaklu o samej przerwie i czasie jej trwania.
A&P Toruń 2021-06-18 21:00:00
Bardzo dobra gra aktorska. Bawiłem się świetnie.
ryba Toruń 2021-06-18 21:00:00
Polecam!😊
TORUŃ Toruń 2021-06-18 21:00:00
Wesola komedia, z zaskakujacymi zwrotami. A wszystko przez ten wasik... Milo spedzony czas, w towarzystwie szalonej "rodzinki". Polecam
Joanna Toruń 2021-06-18 21:00:00
super :)
Rafal Toruń 2021-06-18 21:00:00

Adres

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.