Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

Spektakl Teatru Gudejko

Opis

4.6 / 5
338 ocen
Recenzje
Faceci bywają głupi, niewdzięczni i wulgarni, ale czasem są także szczerzy. „Testosteron” to kultowa komedia o mężczyznach, ich przyjaźni i dumie.

Jak zapanować nad swoimi hormonami, nie dać się wykorzystać kobietom, a przede wszystkim – jak być mężczyzną we współczesnym świecie? Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć męska część osób przybyłych na ślub Kornela, gdzie niedoszły Pan młody usłyszał sakramentalne „nie”.

Tragikomiczna okoliczność, obsceniczne żarty i opary alkoholu sprowokują bohaterów do przemyśleń o damsko-męskich relacjach i własnej naturze, wykorzystując do tego historie z własnego życia, ale również Naukę. Przez duże N!

Po przebojach „Goło i wesoło” oraz „Nerwicy natręctw” Teatr Gudejko zaprasza na najbardziej kontrowersyjną komedię w Polsce! Chcesz się dowiedzieć jak na życie uczuciowe i erotyczne wpływa tytułowy TESTOSTERON? Sprawdź repertuar spektakli i zarezerwuj bilety online.

Obsada:

Reżyseria: Maciej Wierzbicki i Adam Krawczuk
Autor: Andrzej Saramonowicz
Muzyka: Blascello
Kostiumy: Anna Puchalska
Scenografia: Paulina Czernek
Plakat: karifurava
Tekst piosenki ,,Obiad z dwóch dań'' - Andrzej Saramonowicz
Muzyka do piosenki: Blascello

Ostrzegamy: w spektaklu pojawia się alkohol, przemoc, teksty seksualne, wulgarne i - być może - obraźliwe czy seksistowskie. Dlatego jest to spektakl dla widzów dorosłych.

Recenzje (338)

2023-11-17 20:15:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Podobne do filmu, humor dość prostacki Widownia wyszła przed końcem braw Są lepsze komedie
amatorkakomedii1010
2023-12-10 15:30:00 Teatr Komedia, Warszawa
Super przedstawienie. Dykcja aktorów bardzo dobra atmosfera super. Spektakl godny polecenia co niniejszym zrobiłam.Oby więcej takich przedstawień
2023-12-10 15:30:00 Teatr Komedia, Warszawa
Polecam! świetny spektakl!
clara
2023-12-10 15:30:00 Teatr Komedia, Warszawa
dobry spektakl, lepszy 2 akt niż 1, niemniej jednak nie była to spektakularna komedia. trochę ciężkich żartów, ale w akceptowalnych granicach. Gra aktorów - dobra, wydaje się,że lepszy efekt można osiągnąć na trochę mniejszej scenie.
Sebastian
2023-12-10 15:30:00 Teatr Komedia, Warszawa
Sztuka Testosteron była cudowna. Zarówno ja jak i moja osoba towarzysząca bardzo dobrze się bawiłyśmy. Świetna gra aktorska i przedstawienie postaci. Jedynym minusem jaki mogę znaleźć to brak miejsc do parkowania pod Teatrem Komedia. Przez blisko pół godziny jeździliśmy w kółko po pobliskich ulicach szukając miejsca do zaparkowania.
Aneta

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.