Teatr

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Opis

4.9 / 5
1117 ocen
Recenzje
Nerwica natręctw
Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.  

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie. 

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu! 

Obsada:
Spektakl od 18. roku życia

Recenzje (1117)

2022-06-12 19:00:00 Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ
Świetny spektakl, zabawny od pierwszej minuty do końca. Polecam
Ani
2022-06-12 19:00:00 Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ
było super
2022-05-29 16:00:00 Filharmonia Sudecka, Wałbrzych
super super!!!
2022-06-18 17:00:00 Teatr Palladium, Warszawa
Sztuka świetna, aktorzy rewelacyjni ;) Artur Barciś - uwielbiam! Teatr nie posiada jednak najlepszej widowni, krzesła na jednym poziomie sprawiają, że jest dyskomfort ogladania bo nie widzi się całej sceny jak ktoś siedzi przed tobą.
Justyna
2022-06-11 20:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Przedstawienie zabawne. Historia opowiedziana dowcipnie. Warto było pójść się rozerwać.

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.